Fiat Egea Almayı Düşünüyorum

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Almayı Düşünüyorum
Kardes eger araci satin almadiysan , anladigim kadariyla oasamada degilsin suphende var, ozaman ikinci el albi leon,golf,astra.
Ama ben sunu belirtmek istiyorum.Fiat oyle hyundai,kia,reno,pejo,toyota,opel vs kadar kucukmarka degil.Dunyada 3buyuk tekel marka var.Fca yani fiatchrysler,Wag yani wv,Gm bunlarin birbirini satin almasina kimse izin vermiyor.Cunku bunlar sektorun %85ini elinde bulunduruyor.Gelelim fiata bizim cahil,marka hastasi insanimiz almanda alman japonda japon diye dil dokuyorlar.Bu yuzden fiat markasina ozellikle onyargili oluyorlar.Bunun tek sebebi tofas ve onun fiatin kaliteli modellerini iyi pazarlayamamasindan kaynaklaniyor.Hatirlarmisin bilmem stilolar vardi bir ara ozaman yokyoktu arabada diger markalarda ne vardi.Adam akilli sunrofflaribile yoktu.Diger ornek bravo vs daha cok croma vs .Croma platformu suan premium ozellikleresahip suanki donemin ozelliklerini gecmiste sunmustu.Tofas ne yapti linea,albea tarzi araclari daha cok tanitti.Bunlar.3.dunya ulkeleri icin uretilen rakiplerinden birnebze olsun iyi otomobillerdi.

Neyse hemen sonuca geceyim.Fiata araba degil diyenin ilk basta alnini ben karislarim.Sende kardesim millete bakip yolunu cizeceksen yanlis etmis olursun.Biliyorsun bizim milletimizi hilla bir baha bulurlar.Alman ve japon degilki bu marka italyan.Guvenlikte hic sikinti etmiyorum.Neden dersen fiat ihsyi kac kez kazanmis bir marka bu testten audimerso kaliyor.Kaldiki en son 500x dunyanin en guvenli araci secildi.Maseratiler jeepler alfalar chrysler bu odulu aldi.Ya wv toyota reno pejo hyundai kia vs fiat kadar alabildilermi hatta saydiklarimdan kia haric kimse alamadi.Wv ise diger luks markasi audi ilebu odulu 2,3 kez almis.Fiat toplam 15.kez almistir.
Egea sedan ise yuksek hizda 160km diye biliyorum koprunun beton bulvarina carpti.Dire ge carpip bolunen 2014 model golfbiliyorum.Bmw biliyorum.
Ya birkez bizim insanimizda akilolsa ncap65,ihs 70-75km uzerine izin vermedigini kac kez soylediklerini bilir.Bakalim test sonucu aciklaninca ne olacak.Sonucta bu arac amerikayada gidiyor.Ben egea ailesinin segmentininen guvenli olacagini dusunuyorum.(celik kullanimi segmentine %80 daha fazla).Sunrof,aynada led yok cunku maliyet.

Fiat yetkilileri 2019a kadar sakin gecireceklerini satislarini arttirip kara gecirdikten sonra markayi daha yuksege tasiyacaklar.Ozamanki bahaneleri ne olacak bakalim bizim cahil insanimiz.Kusura bakmayin cok yazdim ama gidip arkamizdan kuyukazan alman ve japon alacagima turkiye turkiye dige bagiran italyan mali alirim.Adamlar kimsenin yapmadigini yapti.Bu demek degildir fiat guvensiz marka kattiyen hayir fiat en az alman markalar kadar saglam bir marka.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Almayı Düşünüyorum, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum İncelemesi, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Videosu, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Online izle, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Fotoğrafı, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Yorumu, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Hakkında, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Nedir, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Açıklaması, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Oyunu, Fiat Egea Almayı Düşünüyorum Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Fiat Egea Almayı Düşünüyorum - Yazar: balkeseat93 - 07-07-2016, Saat: 15:19
Cvp: SEAT IBIZA aracımı sattım - Yazar: fiataga - 07-07-2016, Saat: 16:43
Cvp: SEAT IBIZA aracımı sattım - Yazar: Caner K. - 07-07-2016, Saat: 16:44
Cvp: SEAT IBIZA aracımı sattım - Yazar: balkeseat93 - 07-07-2016, Saat: 16:56
Cvp: SEAT IBIZA aracımı sattım - Yazar: KASPINARLI - 07-07-2016, Saat: 18:30
RE: Cvp: SEAT IBIZA aracımı sattım - Yazar: balkeseat93 - 07-07-2016, Saat: 18:58
SEAT IBIZA aracımı sattım - Yazar: balkeseat93 - 07-07-2016, Saat: 21:41
RE: SEAT IBIZA aracımı sattım - Yazar: fiataga - 07-07-2016, Saat: 22:24
Cvp: Fiat Egea Almayı Düşünüyorum - Yazar: Heisenberg - 07-07-2016, Saat: 23:43

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea ile yola devam rainman32 4 1,889 26-03-2018, Saat: 21:39
Son Yorum: rainman32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi