Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları - Sayfa 6

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları
Yağmur ve far sensörlerinin urban paketinde de olması gerektiğini düşünüyorum.
Birde Egea'larda neden CD player yok şuan bunu çözüp bir anlam veremedim ( pek zararı yok ama değişik bir politika geldi bana )
Otomatik vitesi sadece benzinli versiyonda değil, Dizel otomatik olarakta üretilmesi lazımdı bence 1.6 120 HP otomatik ( ileride belki yaparlar )
Şuan genel olarak iyi bu paraya daha iyisi olamazdı zaten eksiklerde kıl tüy şeyler yokluğu fazla yormuyor aslında,  olsada iyi olurdu ama.

iyi forumlar
Beğenenler:
lounge kullanıyorum olmayan ıvırzıvırlar.basit ama olması gerekenler

gozluk koyma yerı

led gunduz farı

bagaj kapamak ıcın tutamac

bence bu araca arka koltuklarada on kolcak altından havalandırma verılebılırdı

ayna sınyaller

ucuzluk gostergesı sadaece surucu camının otomatık kalkması

otomatık katlanan aynalar olabılırdı.

yanı olmazsa olmaz degıl ama ezberbozan dedıysen bu kucuk seylerı yapmak lazımdı cok etkılemıyor ama bu araca eklenmelıydı
Beğenenler:
Ama beğendiğim başlıca özelliklerinden birisi ne tarafa manevra yaparsanız o tarafın sis lambası yanıyor. Bence güzel bir özellik.
Birde Renault bile çok paketine koymadığı 600-700 tl değerindeki opsiyon kolçak, Egea da tüm versiyonlarında bulunmakta. Bence bu rakama alınabilecek en iyi arabadır. 
Beğenenler:
Ben, bu kapıların kitlenipden içeriden açılma mevzusunu anlayamadım, bu bana kronik bir sorun gibi geldi. Açılacaksa ne anlamı kaldı o kilidin ? 50-60 km hızla giderken dışarıdan biri kapıyı açmaya mı çalışacakda sadece dışarıdan kitleniyor ?
Beğenenler:
(22-04-2016, Saat: 10:43)mehmetcank yazdı: Ben, bu kapıların kitlenipden içeriden açılma mevzusunu anlayamadım, bu bana kronik bir sorun gibi geldi. Açılacaksa ne anlamı kaldı o kilidin ? 50-60 km hızla giderken dışarıdan biri kapıyı açmaya mı çalışacakda sadece dışarıdan kitleniyor ?
Denemediğim için soruyorum. Belli hızla giderkende içeriden açmak istesenizde açılıyor mu . atiorum 90 la gidiosun açmak istedin açılıyor mu

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(22-04-2016, Saat: 11:34)Heisenberg yazdı:
(22-04-2016, Saat: 10:43)mehmetcank yazdı: Ben, bu kapıların kitlenipden içeriden açılma mevzusunu anlayamadım, bu bana kronik bir sorun gibi geldi. Açılacaksa ne anlamı kaldı o kilidin ? 50-60 km hızla giderken dışarıdan biri kapıyı açmaya mı çalışacakda sadece dışarıdan kitleniyor ?
Denemediğim için soruyorum. Belli hızla giderkende içeriden açmak istesenizde açılıyor mu . atiorum 90 la gidiosun açmak istedin  açılıyor mu

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okadar yüksek hızla denemedim, ama otomatik kitledikten sonra denediğimde açıldı. Önleri normal sayıyorum, ama arkalar için sorun bence.
Beğenenler:
Çok güzel bi yere gelmiş konu. Tanıdığım da jetta var çoçuğu var ve aynı durum söz konusu arka kapıların çoçuk kilidini kapattı içerden açılmıyor. Çocuk kilidini kapatmazsan açılma durumu söz konusu. Pejo vardı bende onda tuşa basmadan açılmazdı. Tuşa basmadan açılmaması lazım daha güvenli özellikle çocuğu olanlar için. Belki bi özelliği vardır bilmiyoruzdur. Bu konuyu servise soracağım bakalım ne diyecekler bugün sorduktan sonra sizlerle paylaşırım aldığım cevabı.
Beğenenler:
(22-04-2016, Saat: 11:52)EYK50 yazdı: Çok güzel bi yere gelmiş konu. Tanıdığım da jetta var çoçuğu var ve aynı durum söz konusu arka kapıların çoçuk kilidini kapattı içerden açılmıyor. Çocuk kilidini kapatmazsan açılma durumu söz konusu. Pejo vardı bende onda tuşa basmadan açılmazdı. Tuşa basmadan açılmaması lazım daha güvenli özellikle çocuğu olanlar için. Belki bi özelliği vardır bilmiyoruzdur. Bu konuyu servise soracağım bakalım ne diyecekler bugün sorduktan sonra sizlerle paylaşırım aldığım cevabı.

Bu ve benzer bir kaç sorunu not ettim yarın soracağım , bunun bir sorun olduğunu düşünüyorum, o tuşun veya otomatik kilitlenmesinin hiç bir anlamı kalmıyor ki.
Beğenenler:
Nasıl ki camlar sürücü kapısındaki tuşla açılamaz olabiliyorsa, yolcu kapıları için de böyle bir tuş olabilirdi. Bu tuş olsaydı çocuk kilidine de gerek kalmazdı. Bu tür bir özellik zor ve maliyetli değil; ama belki de etik açıdan doğru bulunmadığı için bu uygulama yapılmıyordur. Etik açıdan sıkıntı nedir diye düşündüğümüzde, sürücünün yolcuyu zorla içerde tutması ve benzeri durumlar olabilir.
Beğenenler:
Herkes çoluk çocuğuna sahip çıksın arkadaşlar  en iyi emniyet o :Big Grin   :Big Grin  
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları İncelemesi, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Videosu, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Online izle, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Fotoğrafı, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Yorumu, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Hakkında, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Nedir, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Açıklaması, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Oyunu, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross Hibrit Yorum bigbrother 1 11 09-05-2024, Saat: 21:32
Son Yorum: bigbrother
  Fiat Egea Club Sticker Ergün Ekinci 5 1,768 31-08-2020, Saat: 21:28
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat egea 2019 1.6 Diyonova 3 1,553 12-06-2019, Saat: 14:08
Son Yorum: Diyonova
  Fiat Egea Bagaj Genişletme Ünal 1 1,443 28-02-2019, Saat: 20:55
Son Yorum: LoungePlus
  Fiat egea almayı düşünüyorum bbshopp34 3 2,870 18-07-2018, Saat: 12:22
Son Yorum: bbshopp34