Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları - Sayfa 16

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları
Bahsini ettiğiniz anladığım durumsa emniyet kemeri tokası yerine kemerin altında koltuk aşağısında şerit üzerinde tokayı yukarıda tutan plastik aparat var ha bu cam suyu fıskiye dediğiniz gibi kabut altında olsa iyiydi ama şunu da demeden geçemeyeceğim piyasada bu fiyat ve donanım seviyesine göre yine de en iyi araç egea bence fiatın rakibi egeanın rakibi araçlara bakıldığında hepsi başlangıç fiyatı dahil daha pahalı iken donanım olarak da egeanın gerisinde örnek sesli komut çoğu araçta yok yada opsiyon aynı şekilde yokuş kalkış
Beğenenler:
anladim benim de yolcu tarafında kemer tokasini yukarda tutacak plastik yok, kemer tokasi koltugun altina kadar iniyor

Sent from my D5803 using Tapatalk
Beğenenler:
(27-04-2016, Saat: 15:02)HAMDİEGEA yazdı: arkadaşlar kullanım kitapçığının 34 sayfasında araçın bagajında sol tarafta elektirik pirizi olduğu söyleniyor ama nedense ben göremedim budurumu farkeden varmı acaba.....

[Resim: Fiat%20Egea%20Elektrik%20Prizi%20Kullanc...g~original]
Beğenenler:
sedanlarin hicbirinde yok sanirim

Sent from my D5803 using Tapatalk
Beğenenler:
bende göremedim ama kitapçıkta olduğu yazıyor vede dikkat etiyseniz bazı modellerde demiyor bunu nasıl çözüme kavuştururuz fikri olan varsa paylaşsın lütfen
Beğenenler:
elektrik çıkışı hb ve sw modellerde mevcut sedan da yok. kitapçıklar bir hazırlanmış varmış gibi algılıyoruz sedanlarda yok

ayrıca en büyük eksiklik konusunda şunu diyebilirim. ön cam kenarlarda cam fitili yok. yani yağışlarda yagmur suyu direk sol cama akıyor. ve aynayı kapatıyor bence sürüş için en büyük eksiklik bu. güvenlık acısından önemli diye düşünüyorum
Beğenenler:
(22-02-2016, Saat: 16:46)FiaT_EGEA yazdı: Onu bunu bilmem marşa her bastığımda beni selamlaması çok hoşuma gidiyor.. Big Grin
Merhabalar kısmetse ocak 15 de teslim alacağım aracı bu selamlama işini nasıl yapıyor acaba ? Kazasız belasız sürüşler...

√√ Abdullah
Beğenenler:
(24-12-2016, Saat: 18:08)scorpi42 yazdı:
(22-02-2016, Saat: 16:46)FiaT_EGEA yazdı: Onu bunu bilmem marşa her bastığımda beni selamlaması çok hoşuma gidiyor.. Big Grin
Merhabalar kısmetse ocak 15 de teslim alacağım aracı bu selamlama işini nasıl yapıyor acaba ? Kazasız belasız sürüşler...

√√ Abdullah

Youtube egea selamlama yazarsan görürsün hocamm.. zevk veriyor harika bişeyy Smile
Beğenenler:
(24-12-2016, Saat: 23:55)FiaT_EGEA yazdı:
(24-12-2016, Saat: 18:08)scorpi42 yazdı: Merhabalar kısmetse ocak 15 de teslim alacağım aracı bu selamlama işini nasıl yapıyor acaba ? Kazasız belasız sürüşler...

√√ Abdullah

Youtube egea selamlama yazarsan görürsün hocamm.. zevk veriyor harika bişeyy Smile
Teşekkürler hocam, keyifli görünüyor, araç elimize gelince yaşayacağız inşallah keyifli sürüşler...

√√ Abdullah
Beğenenler:
Multimedya ekranı çok küçük en az 10 inç olmalıymış.Birde çok yukarda konumlandırılmış.Ayrıca sağ ön cam tek dokunuşla kapanmıyor eksi.Anahtarsız çalıştırma (start stop) ve kumandadan cam indirme kaldırma bulunmaması eksik. B konsollarından rüzgar sesi çok fazla geliyor.Şöfor kapısı üstündeki cam indirme kaldırma tuşları çok önde konumlandırılmış.Torpido soğutma yok.El freni otomatik olabilirdi.Vites topuzu çok kalın daha kibar ve küçük konumlandırılabilirdi.Saygılar.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları İncelemesi, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Videosu, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Online izle, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Fotoğrafı, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Yorumu, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Hakkında, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Nedir, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Açıklaması, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Oyunu, Fiat Egea'nın Eksikleri ve Yanlışları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross Hibrit Yorum bigbrother 1 11 09-05-2024, Saat: 21:32
Son Yorum: bigbrother
  Fiat Egea Club Sticker Ergün Ekinci 5 1,768 31-08-2020, Saat: 21:28
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat egea 2019 1.6 Diyonova 3 1,553 12-06-2019, Saat: 14:08
Son Yorum: Diyonova
  Fiat Egea Bagaj Genişletme Ünal 1 1,443 28-02-2019, Saat: 20:55
Son Yorum: LoungePlus
  Fiat egea almayı düşünüyorum bbshopp34 3 2,870 18-07-2018, Saat: 12:22
Son Yorum: bbshopp34