Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses - Sayfa 2

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses
Benden fiat sesle alakalı video istemişti bu sabah videoları arabayı aldığım bayi kanalıyla fiata ulaştırdım. İnceleyip geri dönüş yapacaklarını bildirdiler. Eğer ses devam ediyorsa boşuna hiç kafanızı kurcalamasın direk gidin servise hatta örnek olarak benim arabayı söyleyin bayiler sonuçta bir türlü birbirleriyle bağlantı kurar. Zaten balataların değişmesi bu işin çözümü değil aldıktan bir hafta sonra gittim balatalar değişti. 2 gün ses yapmadı sonra tekrar ses başladı.
Beğenenler:
o zaman herkez bir video hazırlasın bayiye bildirsin.
Beğenenler:
16 Ocakta aldım 24 Ocakta ince ve rahatsız edici sesi duymaya başladım. Ya soğuk ya ısınma yada toz falan deyip bekleyeceğim yoksa EGEA nın ilk kronik sorunu hayırlı olsun 32
Beğenenler:
bu ilk değil hocam kaygılarım artmaya başladı zaten eskişehir servisi sıkıntılı diyorlar bi de şimdi silecek motoru püskürtmez oldu soğuktan dedim bekleyeyim dedim ama bir kaç kişi de daha duydum hayırlısı bakalım servise daha gitmeden güven duymamaya başladım eskişehirde gelen yorumlardan sonra hakkımızda hayırlısı bakalım
Beğenenler:
Araç daha ilk jenerasyonu böyle ufak tefek sorunlar çıkabilir. Ben bunu göz önüne alarak aldım aracı 5 yıl yerine 2 yıl garanti olsaydı almazdım. 2 jenerasyonda büyük oranda düzelecektir sorunlar...
Beğenenler:
Bugün serviste özel bir kimyasal varmış onu uyguladılar, şimdilik ses yok, durumdan yine haberdar ederim. Eşimin polo aracının diskini ve balatalarını geçen hafta değiştirdik, o da ses yapıyor usta balata ile disk birbirine alışana kadar ses yapar dedi. Bu arada markası bosch uyduruk birşey değil..
Beğenenler:
Benim aracım da aynı sıkıntı var balatalar değişti ama yine aynı ötüyor pazartesi servise alacaklar arabayı detaylı inceleyecekler hadi hayırlı sı bakalım
Beğenenler:
Benim aracımda da özellikle yokuş yukarı kalkışlarda ses yapıyordu frenler. Servise götürdüm ön balataları değiştirdiler. Aracım daha 1700 km de iken ön fren balataları değişti.

Servisten çıkalı 15 gün oldu şimdi tekrardan başladı. 1 ay bu şekilde deneyecem eğer geçmez ise tekrar servise götürecem..

Anladığım kadarıyla bu sorun bir tek bende yokmuş...
Beğenenler:
başlarda benim aractada oldu .
zamanla geçti.
UJIJU
Beğenenler:
Benim arabadayavaşlamak için bastığımda ıslık çalıyor artik. 3000 kmden itibaren yapmaya başladı. Geçer dedim. Geçmesi. Araç 5000 kmye yaklaştı. Pazartesi servise götüreceğim. Garanti den değişiyormu değiştiren varmı

ASUS_Z00UD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses İncelemesi, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Videosu, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Online izle, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Fotoğrafı, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Yorumu, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Hakkında, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Nedir, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Açıklaması, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Oyunu, Fiat Ege Frene Basılınca Çıkan Ses Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Frene basinca balata sürtünme sesi Gökhan dökümcü 2 45 14-08-2023, Saat: 10:38
Son Yorum: s4h1n91
  Frene basmadan gelen sürtme sesi Aslan 0 26 27-03-2023, Saat: 20:15
Son Yorum: Aslan
  fren balatalarını değiştirdim frene basınca ses oluyor answer25 5 349 06-10-2021, Saat: 04:49
Son Yorum: mekanikauto-antalya
  2019 Egea 1.3 multijet sedan frene basınca gelen gacurtu sesi? Noter 5 1,751 23-09-2019, Saat: 19:15
Son Yorum: ukaya03

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi