Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı - Sayfa 2

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı
Bende ilk olarak 37 psi de uyarı verdi 32 ye düşürüp resetlemiştim birdaha basınç uyarısı vermedi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Ark yıllık bakımı yaptırdım gereklı güncellemelerde yapıldı ama hala ara ara lastik basıncı devre dışı uyarısı veriyor servisin dediği yazılımsal bı problem var tofaş yeni güncelleme geliştiriyomuş güncelleme gelince haber vercekmişler bi kaç arabada daha oldu bu problem dediler anlıcağınız haber beklicez yazarım burdan tekrar bi gelişme olduğunda
Beğenenler:
Teşekkürler üstad peki yıllık bakımı hangi servisde yaptırdın ne gibi işlemler yapıldı ve nekadar tuttu onuda paylaşırsan sevinirim benim bakım zamanıda geldi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Bugün benim araçta uyarı verdi yalnız arka lastik 17 psi ye düşmüş düzgün çalışıyor sıkıntı yok
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
birmot 278 yağ ve filitreler sadece 7 bin km de araç
Beğenenler:
Arkadaşlar bu sorunun kaynağı soğuk havada akü voltajı düşmesinden kaynaklanıyor. Artık üretilen bir seride mi sıkıntı var bilmiyorum ama uzun uğraşlardan sonra ben aküyü değiştirttim. Konuyla alakalı olarak aşağıdaki konuyu okuyabilirsiniz.
https://fiategea.net/konu-kis-ayinda-ilk-marsta-multimedya-ekraninin-kapanip-acilmasi.html
Beğenenler:
Kendiniz mi değiştirdiniz aküyü yoksa garantiden mi benim sıkıntı hala devan ediyo servistende ses yok yazılım bekliyoruz diyorlar hala ama bence soğuk havayla ilgisi yok benim araç kapalı garajda durmasına rağmen yapıyo
Beğenenler:
Kitapçığa baktım şimdi, "Uyarı lambası, sistemin geçici olarak devre dışı kaldığını veya arızalandığını bildirmek için birkaç saniye
boyunca yanıp söner (fasılalı olarak) ve daha sonra sabit şekilde yanmaya başlar. Çalışma koşulları izin verdiğinde sistem tekrar doğru çalışmaya başlar"

İfadesi yer alıyor. Demekki akü ilk marş esnasında gerekli gücü sağlayamadığı için lastik basınç sensörünü devre dışı bırakıyor, ardından tekrar devreye giriyormuş. Sürekli yanması halinde sıkıntı varmış, bu da güzel servisler ayakta uyuyormuş demekki haberleri yok...
Beğenenler:
Bu gün tekrar aradım eskişehir birmotu yazılım hala gelmedi toplamda 3 araç oldunuz bu sıkıntıdan beklemedeyiz hala haber vercez diyolar
Beğenenler:
Arkadaşlar aynı sorun benim aracında da vardı. Servise götürdüm aracimdaki akü 60 amper olan akuyle değiştirildi. Bir hafta oldu aynı uyarı tekrar etmedi. Sorun aküden kaynaklanıyor. Gittiğim servis adana birmot
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı İncelemesi, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Videosu, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Online izle, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Fotoğrafı, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Yorumu, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Hakkında, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Nedir, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Açıklaması, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Oyunu, Soğuk havalarda lastik basınç sensörü uyarısı Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geçmeyen debriyaj sensörü arızası yardımm akgulahmet1722 0 17 24-12-2023, Saat: 18:56
Son Yorum: akgulahmet1722
  Debriyaj sensörü arızası erkanmsb 2 49 24-12-2023, Saat: 18:01
Son Yorum: akgulahmet1722
  P0130 arıza kodu oksijen sensörü Ramazan Yıldırım 9 66 28-07-2023, Saat: 08:51
Son Yorum: baba_yaga
  Motor yağ basıncı düşük uyarısı batuhan383 0 21 11-07-2023, Saat: 22:11
Son Yorum: batuhan383
  Termostat-oksijen sensörü frozenblood 0 20 04-12-2022, Saat: 23:48
Son Yorum: frozenblood

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi