Fiat Egea Kullanıcı Yorumları - Sayfa 11

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Kullanıcı Yorumları
Bende bişey danışayım arkadaşlar bendeki 1.4 urban direksiyonu deforme olmasın diye simit yani direksiyon kılıfı alıp taktım buda deforme olunca kullanıcı hatası olmaz dimi kılıfsız var sayalım benimki bi önlem koruma olsun diye fikirlerinizi merak ettim Wink
Beğenenler:
Garanti den değişir kardeşim ister tak ister takma sen bilirsin ama bişey olmaz kullanıcı hatası diyemezler. Eldiven giyip mi sürelim arabayı. Nemli terli elden ufak tefek deforme olur onu da garantiden değişirler.
Beğenenler:
Arkadaşlar , Frenleri nasıl aracın ? Viraja girişi nasıl, ben salı günü teslim alıyorum . Sportagedan çok memnundum fren viraj vb. şeylerden. İnşallah sıkıntı yaşamayız.
Beğenenler:
(03-09-2016, Saat: 19:59)taner4381 yazdı: Arkadaşlar , Frenleri nasıl aracın ? Viraja girişi nasıl, ben salı günü teslim alıyorum . Sportagedan çok memnundum fren viraj vb. şeylerden. İnşallah sıkıntı yaşamayız.
Fren ve viraj konusunda sorun yaşamazsınız.Gayet memnunum.

Lenovo Vibe P1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Arkadaşlar garantiden herşeyi değişebiliriz gibi bir kanıya kapılmayın ben vites topuzu vs değitirtemedim , arkadaş direksiyon değişemedi ,herşey kabul olmuyor... bahaneler çok.... benden söylemesi...
Beğenenler:
(03-09-2016, Saat: 19:59)taner4381 yazdı: Arkadaşlar , Frenleri nasıl aracın ? Viraja girişi nasıl, ben salı günü teslim alıyorum . Sportagedan çok memnundum fren viraj vb. şeylerden. İnşallah sıkıntı yaşamayız.
Hayırlı olsun hocam.Sportage dan memnunduysanız Egea dan daha memnun olursunuz.Sportage yüksek araç,frenlerini bilmem ama virajda Egea gibi yol tutamaz.Ben gerçekten bu kadar beklemiyordum ama gerçekten iyi tutuyor Egea.
Beğenenler:
(03-09-2016, Saat: 20:57)KASPINARLI yazdı:
Hayırlı olsun hocam.Sportage dan memnunduysanız Egea dan daha memnun olursunuz.Sportage yüksek araç,frenlerini bilmem ama virajda Egea gibi yol tutamaz.Ben gerçekten bu kadar beklemiyordum ama gerçekten iyi tutuyor Egea.

İnşallah hocam, sponun da frenleri harikaydı . Egea yı hala daha alamadıgım için meraklar içerisindeyim sürekli o nasıl bu nasıl diye sorguluyorum kendimi. Eurocap testinede keşke girseydi diye kendimide alamıyorum
Beğenenler:
Hocam hiç kafanız karışmasın parasına göre 10 numara araba,çok klasik bir söz olacak ama hepimiz biliyoruz ki Ncap falan sadece 65 km/h hızlarda geçerli,hiçbirimizde o hızlarda kullanmıyoruz.Geçmiş konularda ikiye ayrılan Passat kazası vermiştim.Yani belli bir süratten sonra hepsi teneke,hepsi 2 kat oluyor.Ncap testi olsaydı sadece psikolojik olarak rahat olurduk.
Beğenenler:
(03-09-2016, Saat: 20:51)omerram yazdı: Arkadaşlar garantiden herşeyi değişebiliriz gibi bir kanıya kapılmayın ben vites topuzu vs değitirtemedim , arkadaş direksiyon değişemedi ,herşey kabul olmuyor... bahaneler çok.... benden söylemesi...

Valla kardeşim Servisle alakalı olabilir. Ben kaç sefer dedim bi sıkıntı olsun hemen değişiriz dediler. Hatta kapı içinde hafif soyulma oldu değişiriz dediler biraz daha soyulsun öyle değişelim dedik. nerden ses gelse nerde sıkıntı olsa adamlar hemen müdahale ediyorlar kafam çok rahat o konular da. Size niye sıkıntı yaptılar anlamadım.
Beğenenler:
(03-09-2016, Saat: 22:57)EYK50 yazdı:
(03-09-2016, Saat: 20:51)omerram yazdı: Arkadaşlar garantiden herşeyi değişebiliriz gibi bir kanıya kapılmayın ben vites topuzu vs değitirtemedim , arkadaş direksiyon değişemedi ,herşey kabul olmuyor... bahaneler çok.... benden söylemesi...

Valla kardeşim Servisle alakalı olabilir. Ben kaç sefer dedim bi sıkıntı olsun hemen değişiriz dediler. Hatta kapı içinde hafif soyulma oldu değişiriz dediler biraz daha soyulsun öyle değişelim dedik. nerden ses gelse nerde sıkıntı olsa adamlar hemen müdahale ediyorlar kafam çok rahat o konular da. Size niye sıkıntı yaptılar anlamadım.

Üstadım sizin servisi öğrenebilirmiyim?
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Kullanıcı Yorumları, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları İncelemesi, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Videosu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Online izle, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fotoğrafı, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Yorumu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Hakkında, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Nedir, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Açıklaması, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Oyunu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 29 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 336 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr
  Fiat Egea 1.4 Fire Hız-Km/Devir-Rpm karşılaştırması y.kara 6 3,905 02-08-2020, Saat: 14:03
Son Yorum: fkaragedik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi