Fiat Egea Kullanıcı Yorumları - Sayfa 25

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Kullanıcı Yorumları
hocam elelame gore hret etcek degilim sadece çok fazla 2. el egea var ve km hep düşük. herkez yaptigi bos yorumlara bakmiyorum forumdada var o paraya git vw al ford al bilmem ne vw nin en boşu bile nkadar boş yorumlar. bende mercedesle audiyle büyümedim sonucta bütcemiz kısıtlı insan ondan arastiriyor.
Beğenenler:
(05-03-2018, Saat: 22:19)aliağa yazdı: hocam elelame gore hret etcek degilim sadece çok fazla 2. el egea var ve km hep düşük. herkez yaptigi bos yorumlara bakmiyorum forumdada var o paraya git vw al ford al bilmem ne vw nin en boşu bile nkadar boş yorumlar. bende mercedesle audiyle büyümedim sonucta bütcemiz kısıtlı insan ondan arastiriyor.

Egea Ailesi’nin, 2015 yılından bu yana gerçekleşen toplam satışları 91 bin 638 adede ulaştı.

Sahibinden de toplam 2 bin ilan var.

Çok fazla ikinci el var diyorsunuz fakat bu model iki yıl üst üste en çok satan model oldu. Normal değil mi?
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
İyiki Fiat Egea almışım.[Resim: d3e33ea9752e2d4766102c70d75eef77.jpg]

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Araç değerlendirme kriterleriniz yanlış Aliağa.Sahibinden sitesinde 3-5 bin km de düzinelerce BMW,mercedes,mondeo gibi arabalar da var.O sitede düşük kilometre ilanların çok olması,arabanın tutulup tutulmadığı veya iyi-kötü olduğu hakkında fikir vermez bize.Sıfır veya 2.el olarak piyasayı araştırırsanız Egea'dan başka alınacak mantıklı araba olmadığını görürsünüz.
Beğenenler:
arkadaslar fikirleriniz için tesekkur ederim fazla anlamam arabadan gercekten bu paraya 2016 2017 model egea easy alabilirim 55. 57 bin civarı ama baska araba alamam yüksek model ve km düşük ben zaten fazla lüx ozellik falan aramiyorum 7 yıldır 2005 clio lpgli kullanıyorum

ben aracı hic bilmiyorum kötülemiyorum duruşu gercektwn harika 1.3 doblo bile çok seri banamasın demiyor yakıt olarakta iyi oyle düşünerekten egea daha iyidir diyorum (1.3)
Beğenenler:
Yalnız naçizane tavsiye olarak,2-3 bin daha borç v.s. bulma imkanınız varsa kesinlikle Urban alın.Aralarında donanım olarak bayağı fark var.59-60 bin TL ye rahat bulursunuz temizini.Bir de şu var Easy donanımların çoğunun şirket arabası olma ihtimali yüksek.Şirket çalışanlarının arabaları nasıl kullandığını tahmin edersiniz az çok.Smile
Beğenenler:
Neden sıfır araç diye sormak istiyorum öncelikle?

Annemlere 64 e 0 hb lounge aldık. 1.4 fire. Çok güzel ve memnunlar. Kendime 70bin km de mondeo aldım 57000 e. Ben de çok memnunum. Bir sıfır araç değil ama araba da araba. Lpg li. Yakıtı da 30 krş. Alternatif çok. Misal gidin insignia mondeo latitude bakın 2.el temiz kaliteli araca binin. Dert etmezsiniz fiattı bikmem neydi. Sadece satamazsınız hemen. Benim de öyle bir derdim yok açıkçası.
Beğenenler:
ya arkadaşlar 1.4 fire yağ yakma olayı sürekli değil. sanırım çarpıtılıyor. kitapçıkda da yaziyo belli bir km ye kadar sü kadar yağ eksiltir diye. benim araç 27000 km oldu 20000km den sonra ilk defa sıvı seviye kontrolü yaptırdım sorun yok
Beğenenler:
bizde meraklı degiliz 2. el almaya napalim imkanlar böyle.birde üstüne 5 koy 10 koy akıl vermeyin olsa koycaz sadece 1.3 easy kullanan varmı yorum yaparmı dedik herkez akıl veriyor egea dışında
Beğenenler:
(06-03-2018, Saat: 17:16)aliağa yazdı: bizde meraklı degiliz 2. el almaya napalim imkanlar böyle.birde üstüne 5 koy 10 koy akıl vermeyin olsa koycaz sadece 1.3 easy kullanan varmı yorum yaparmı dedik herkez akıl veriyor egea dışında

Aracı bir günlüğüne kiralayın, beğenirseniz alın kullanın dedim, birçok mesajda da bende dahil olmak üzere beğendiğimizi belirttik, daha ne dememizi bekliyorsunuz.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Kullanıcı Yorumları, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları İncelemesi, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Videosu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Online izle, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fotoğrafı, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Yorumu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Hakkında, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Nedir, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Açıklaması, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Oyunu, Fiat Egea Kullanıcı Yorumları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 29 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 336 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr
  Fiat Egea 1.4 Fire Hız-Km/Devir-Rpm karşılaştırması y.kara 6 3,905 02-08-2020, Saat: 14:03
Son Yorum: fkaragedik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi