Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... - Sayfa 4

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme...
Fotoğraf çekiyorum üstadım dün bitiremedik sistem 4 ohm davasından Ariza veriyor bir atraksiyon yapıcaz bugün yada yarın yayınlayacağım. Kapılara bir yalıtım yaptık mercedes kapısı halt etmiş. ...içten massive sound un özel ses kaplaması ile kaplandı kapı döşeme iç kısımda 1cm akustik sünger ile kaplandı. .. kapıyı kapatınca öyle bir tok ses geliyorki valla daha birşey yapılamaz. ..ses sisteminde kurunca gücü deniyecegiz bakalım. .. kapı klipslerini kırmadan söktük iç orjinal kaplamasinida düzgün söktük saklıyorum. . Problem olmadı ama egea sedandan klipsleri farklı onu söylemem lazım. .. dün 9 saat ugrasildi çok uzun sürüyor. ..

Note 4 cihazımdan gönderildi
Beğenenler:
Valla üstad resimleri bugün paylaş bende merak ettim. Kapılara yapılan yalıtım sonucu araçta gürültü azaltımı ciddi olmuştur.Valla resimleri bugün bekliyorum. Sedan ile karşılaştırmak pek mantıklı değil. Teknik dizayn olarak iki farklı araçlar. Süspansiyon sessizliği ve sönümleme SW bir harika. Akustik ve konfor anlamında SW D segmenti konforunda. Kapılara yalıtımda önemli bir iyileşme kesinlikle sağlar.
Beğenenler:
Ben bugün çalışıyorum isteyim dün arabayı sabaha karşı 4 te aldım bu sabah işe geldim imkan olursa yüklerim üstadım. Ses farkını anlayacak kadar mesafe gitmedim ama başka sesler kulağıma geldiğine göre baya farketmis Smile

Beğenenler:
Ömer hocam resimleri bekliyorum.
Beğenenler:
Ömer hocam birde kisalara hangi led kullandın. Görüş kalitesi nasıl biraz detay verirmisin.
Beğenenler:
Resimleri ekleyecegim üstadım merak etme. Katalog ta yazıyor aynısını kullandık bakarım kaçtı. Yalnız sisler h11 di muhteşem oldu sisle bile gidebilir araba... tüm farlarda goruntu beyaz ve takım muhteşem iyi görünüyor ve aydınlatma çok iyi. . Uzunlar patlayan flash millet korkuyor. .. önümde kalabilen olmadı daha Smile

Beğenenler:
Yok farlar H7 de Hangi marka led kullandın onunla ilgilede bir görüntü paylaşırsan sevinirim. Şöyle gece çekilmiş resimlerden de paylaşta gözümüz bayram etsin. 120 bg patlayan gerek zaten. Resmen kayıyor makine DCT ile.
Beğenenler:
Ömer hocam hoparlör boyutu nedir ön arka?
Beğenenler:
Üstadım ön 16 ama arkaya 16 olmadı saçı kesmek gerekti orjinalligi bozmamak için kesmedik 13cm taktik ,aslında 16 lazımdı bravoda yaptık bunda kıyamadım şimdilik. .. hoparlör olayı direnç ile olmuyor ses kalitesi bozuldu onun için hoparlör sargısından ohm ayarını teybe göre ayarladık. .. adamlar sistemi elleme diye baya yırtınmışlar. ..

Beğenenler:
Hımm anlaşıldı ben hiç girmem o zaman. Bu araç baya sessiz ve güzel pek oynayacak yer bulamıyorum. Ön farla Hella interno bixenon yapacağım ancak tamponu sökmeye kıyamıyorum.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme..., Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... İncelemesi, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Videosu, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Online izle, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Fotoğrafı, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Yorumu, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Hakkında, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Nedir, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Açıklaması, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Oyunu, Egea Station Wagon eksikleri, çalışmayanları vs 6 Aralık 2016 güncelleme... Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea Station Wagon Geyik testi ! omerram 1 1,520 11-09-2020, Saat: 12:06
Son Yorum: Ergün Ekinci
  Fiat Egea Station Wagon 4-31 Temmuz 2019 Fiyat Listesi EgeaClub 2 3,701 12-02-2020, Saat: 21:45
Son Yorum: ziyaabi
  Fiat Egea Station Wagon 2-31 Mart 2019 Fiyat Liste EgeaClub 4 4,125 05-03-2019, Saat: 14:14
Son Yorum: Murat_79
  Fiat Egea Station Wagon 2-28 Şubat 2019 Fiyat Listesi EgeaClub 0 3,336 21-02-2019, Saat: 20:33
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat Egea Station Wagon İndirimli Kasım 2018 Fiyat Listesi EgeaClub 0 3,976 05-11-2018, Saat: 21:07
Son Yorum: EgeaClub

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi