TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA
#1
Tofaş Ceo'su Eroldu: Türkiye Tarihinin En Yüksek Üretim Ünvanını Aldık

 Tofaş Ceo'su Eroldu:  Türkiye tarihinin en yüksek üretim ünvanını aldıkTofaş Ceo'su Eroldu:  Türkiye tarihinin en yüksek üretim ünvanını aldıkTOFAŞ CEO'su  Cengiz Eroldu, 383 bin otomobil üretimi ile TOFAŞ'ın,  Türkiye'de yapılmamış bir üretim gerçekleştirdiğini söyledi. Eroldu, TOFAŞ'ın bu rakamla şu an  Türkiye tarihinin en yüksek üretim ünvanını aldığını belirtti.

Fiat, 2015 yılında başlattığı 'Yılın yıldız bayileri ödülü ile bayilerin sergilediği performansa göre ödüllendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda  Kayseri'de faaliyet gösteren İnciroğlu Otomotiv, bu değerlendirme de 'Bronz Bayi ödülüne layık görüldü. Müşteri memnuniyeti, Pazar payı, hizmet kalitesi gibi birçok kriterde başarı elde eden İnciroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu'na ödülü  Tofaş CEO'su  Cengiz Eroldu verdi. İnciroğlu Otomotiv'de gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan İnciroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu, başarının anahtarının yapılan işi sevmek ve inanmak olduğunu söyledi. İnciroğlu, 'Mutlu bir günümüz. Başarının anahtarı inanma, yaptığınız işi sevmek ve çok çalışmaktan geçiyor. Biz de markamıza inandık, inanarak bu başarıları kazanıyoruz. Hedeflerimizi yüzde 110 gerçekleştirerek, il pazar payımızı yüzde 21 arttırarak, geçen seneye oranla yüzde 30 artışla iç süreçlerimizi, marka süreçlerimizi, müşteri memnuniyetimizi, kaliteli hizmet anlayışı ile  Türkiye 3'ncülüğü ve Bronz Yıldız Bayi Ödülü'nü kazanmış bulunuyoruz. Bu ödüle katkısı bulunan CEO'muz Cengiz bey, direktörlerimiz, Fıat yöneticilerimize minnettarım, teşekkür ediyorum. Grup çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu başarıların devamını diliyorum. Çıtayı yükselttik, bu çıtanın altına düşmek yok.  Türkiye birinciliğini yani altın bayi ödülünü almak için çalışacağız, herkese teşekkür ediyorumö diye konuştu.  Tofaş CEO'su  Cengiz Eroldu ise  Kayseri'nin, Türk otomotiv pazarında başarılı bir şehir olduğunu ifade etti. ' Kayseri'de başarılı olmak,  Türkiye'nin geri kalanında da başarılı olmak için önemli bir nokta diyen Eroldu, 'FIAT bayilerimizin bu başarıyı yakalamasında gurur duyduk ve mutlu olduk şeklinde konuştu.


2016 yılının,  Fiat,  Tofaş ve bunun yanında İnciroğlu Bayisi için başarılı bir yıl olduğunu belirten Eroldu şunları söyledi: 'FIAT markası olarak  Türkiye genelinde yüzde 11,2'lik bir pazar payı elde ettik.  Tofaş olarak da Türk ekonomisine çok önemli katkılarda bulunuyoruz. Bugün  Türkiye'de 2016 yılında üretilen her 4 arabanın 1 tanesi  Tofaş tarafından üretildi. İhraç edilen 4 aracın birisi yine  Tofaş tarafından ihraç edildi. 383 bin otomobil üretimi gerçekleştirdik. Bu bugüne kadar  Türkiye'de yapılmamış bir rakam. Şu anda Türk otomotiv tarihinde en yüksek üretim gerçekleştiren fabrika ünvanını  Tofaş almış. Her yerde cari açık konuşuluyor ama otomotiv sektörünün 2 milyar dolar cari fazlası var. Bunun 1 milyarını  Tofaş gerçekleştiriyor.  Türkiye otomotiv sektörünün yarısını tek başına  Tofaş gerçekleştiriyor. Dolayısıyla  Tofaş markalarıyla, bayileriyle ekonomide çok önemli bir oyuncu.

'TÜRKİYE PAZARINDA SATTIĞIMIZ ARAÇLARIN YÜZDE 90'NI YERLİ ARAÇLARIMIZ

Türkiye'nin geleceği için en önemli şartın üretmek olduğunu dile getiren Eroldu, 'Üretmek önemli. Üretip satmak da önemli. Biz o açıdan da gururluyuz. Çünkü  Türkiye pazarında sattığımız araçların yüzde 90'nı yerli araçlarımız. Bizim sattığımız her araba Türk müşterisine, Türk ekonomisine de bir katkı demek. Sadece araç satmıyoruz, Türk ekonomisi için de çalışıyoruz, destek oluyoruz. Fıat markası olarak 5 yıl garanti veriyoruz, ürünlerimizin arkasındayız. Müşterilere değer katmak, onların hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede İnciroğlu bayimiz de müşteri memnuniyeti alanında  Türkiye'deki bayilerimiz arasında çok yüksek yerlerde. Çünkü satış sonrası memnuniyette önemli. Müşteriyi memnun etmek önemli.Memnun olan müşteri başka müşteri de getirecek. Bu da büyüme hızını hızlandıracak. Şirket olarak elimizi taşın altına koyuyoruz. Müşteri memnuniyetini daha da artırmak istiyoruz diye konuştu.

'3 BİN YENİ İSTİHDAM DA SAĞLADIK

Otomobil sektörü için 2017 yılının başarılı bir yıl olacağını da düşündüğünü kaydeden  Tofaş CEO'su  Cengiz Eroldu, 'Son dönemde 3 bin yeni istihdam da sağladık. 2017'de de istihdam artışına devam edeceğiz, sektör de devam edecektir.  Türkiye'deki üretimi arttırmak ve ekonominin büyümesi için üretim yapmak lazım. Burada en büyük görev de otomotiv sektörüne düşüyor dedi..

Cevapla
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA İncelemesi, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Videosu, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Online izle, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Fotoğrafı, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Yorumu, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Hakkında, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Nedir, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Açıklaması, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Oyunu, TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA Fiyatı


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi EgeaClub 0 3,938 19-10-2018, Saat: 17:36
Son Yorum: EgeaClub
  TOFAŞ Kapılarını Halkın Ziyaretine Açıyor EgeaClub 0 5,759 25-11-2017, Saat: 21:10
Son Yorum: EgeaClub
  Tofaş Araç Üretim Rekoru Kırdı EgeaClub 0 6,776 06-11-2017, Saat: 10:10
Son Yorum: EgeaClub
  TOFAŞ Mesleki Eğitime Destek Programı Heisenberg 0 5,540 04-04-2017, Saat: 13:12
Son Yorum: Heisenberg
  Egea Tofaş'ta Kapasiteyi Arttıyor Heisenberg 0 3,216 22-11-2016, Saat: 20:04
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi