İlan Kuralları

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlan Kuralları
#1
2015 yılı itibariyle ilan açımında dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

* İlan veriyorsanız, insanları yanıltıcı bilgi vermeyiniz.
* İlanin içinde alternatif ilan vermeyiniz.
* Sahibinden.com, arabam.com vs. başka bir siteye sadece link vererek ilan konusu açmayınız. (İlan hakkında hiçbir detay yazmayıp, sadece sahibinden.com gibi alisveris sitesine link veren ilanlar onaylanmaz)
* İlanın ilanı verilemez.
* Resim, fotoğraf, video gibi ek içerikler ekleyerek, ilanınızın değerini arttırınız.
* İlanla ilgilenmiyorsanız gereksiz yorum yapmayınız, tartışmalara mahal vermeyiniz.
* Aldatıcı ve uygun olmayan ilanları şikayet ediniz.
* FIATEGEA yönetimi ilanların yayınlanacağını garanti etmez.
* İlan içeriğinde yazı ve resimlerde başka firma veya forumların sticker,banner,logo reklamları olamaz.
* Ticari ilanlar vermek için "kampanyalar" bölümünü kullanınız. (Firma reklam, kampanya duyuruları ücrete tabiidir). Aynı üründen birden fazla satış gerçekleştirmeye çalışmak ticari olarak algılanmaktadır.
* Üye sahibi kendine ait ya da olmayan, Grande Punto ile alakası olan ya da olmayan ilanlar yayınlayabilir. Başkasına (ya da firma) ait, hiçbir şekilde tanımadığı, bilmediği şahıs ya da firmalara ait ürünlerin ilanını veremez.
* FIATEGEA yönetim olası anlaşmazlıklarda, hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Tüm sorumluluk ürünü alan ve satan kişi/kişilere aittir.
* FIATEGEA ye özel bir kampanya tanıtımı yapılması gerekiyorsa yönetime bildirilmesi ve onay alındıktan sonra yayınlanması gerekir.
* İlanlara, ilan sahibi ya da başka bir şahıs tarafından; "güncel", "günceldir" tarzında mesaj göndermeleri ve üst sıralara taşımaya çalışmaları yasaktır.
* İlan sahibi, sahte profil bilgileriyle ya da profil bilgilerini güncellemeden, kimliğini gizleyerek asla ilan konusu açamaz. Tespiti halinde sorgusuz sualsiz ilan konusu silinir. 
* Açılan ilan konunuzun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili kesin bir süre yoktur! Bu süre 1 gün ile 1 hafta arasında değişebilir. Her ilan yayınlanacak diye bir kaidemiz de yoktur,
*İlan baltalamak ilan üzerinde eleştri yapmak ilanı kötüleme amaçlı yazı yazmak. pahalı yada ucuz yorumlar kesinlikle yasaklanmıştır kurallara uymayanlara 3 gün süreyle ceza alacaklardır.

*İlan sahibi haricinde güncel yapmak. ilan sahibinin ard arda 24 saat içerisinde güncel yapması yasaktır. 
FIATEGEA'nın kuruluş amacı ilanlar yayınlansın değil, sosyal ve teknik bilgi paylaşımı yapılsın diyedir. İlanınız sizin için çok değerli olduğuna inanıyorsanız, sahibinden.com tarzında satış sitelerinde ilanınızı yayınlayınız.
* Kullanıcının "ilk mesajı/konusu" birşeyler satmak için ilanlar bölümünde olmamalıdır. Uyarı yapılmadan konu/mesaj silinebilir.* Kullanıcının profil bilgilerinden şüphe duyulursa ilan yayına alınmaz. Ad soyad gibi bilgilerin doğru ve tam girilmesi gerekmektedir. Kendini gizlemeye çalışan birinin internet ortamında ürün satmaya ya da aramaya çalışması etik değildir. Uyarı yapılmadan konu/mesaj silinebilir.
* İlan kurallarını okumayan bir kullanıcının, itiraz hakkı kesinlikle yoktur.
* FIATEGEA bir ticari ilan sitesinden öte, sosyal bir paylaşım platformdur. 

Özelden mesaj atıp, ilanımı neden yayınlamadınız diye sorulmadan önce, burada yazılan maddeleri yerine getirip getirilmediğinin gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Teşekkürler
FIAT EGEA  Yönetimi
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

İlan Kuralları, İlan Kuralları İncelemesi, İlan Kuralları Videosu, İlan Kuralları Online izle, İlan Kuralları Fotoğrafı, İlan Kuralları Yorumu, İlan Kuralları Hakkında, İlan Kuralları Nedir, İlan Kuralları Açıklaması, İlan Kuralları Oyunu, İlan Kuralları Fiyatı


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi