Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home)

ÜNLÜ OTO MRT ELEKTRONİK
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home)
#1
GECİKMELİ FAR SÖNDÜRME FONKSİYONU
(Follow Me Home) 

Fonksiyonun devreye alınması Kontak anahtarını STOP konumuna getiriniz. 2 dakika içinde uzun farları yanıp-söner duruma getirmek için sol kolu çekiniz; kolun her hareketi farların söndürülmesi üzerindeki gecikmede 30 saniyelik bir artışa tekabül edecek, bu gecikme süresi maksimum 210 saniyeye kadar uzayacaktır (7 yanıp sönmeye eşit süre). 

Fonksiyonun devreden çıkarılması

Kontak anahtarı MAR konumunda iken ya da daha önce girilmiş olan süre sona erdiğinde sol kolu birkaç saniye süreyle kısa farlar yanıp sönme modunda tutunuz.

Ayarlanabilir ve/veya UconnectTM 5”/ UconnectTM 5” Nav bağlantılı çok fonksiyonlu gösterge

Fonksiyonun devreye alınması Ayar menü üzerinden yapılır (0, 30, 60, 90 saniye). 

Girilen değer 0 saniyeden farklı ise, fonksiyon şu şekilde devreye alınabilir:

Kontak anahtarı MAR konumunda iken ayar düğmesini [Resim: 20h397s.jpg] konumuna getiriniz. Araç stop ettiğinde ayar düğmesini “O ” (Off) pozisyonuna getirince “Follow me home” fonksiyonu devreye girecek ve daha önce menüden girilen süre boyunca devrede kalacaktır.

Girilen ayar 0 saniye ise, fonksiyon şu şekilde devreye alınabilir: 
Kontak tertibatını STOP konumuna getiriniz. 2 dakika içinde uzun farlar yanıp sönme modu için sol kolu çekiniz. Kolun her hareketi farların söndürülmesi üzerindeki gecikmede 30 saniyelik bir artışa tekabül edecek, bu gecikme süresi maksimum 210 saniyeye kadar uzayacaktır (7 yanıp sönmeye eşit süre). 

Eğer araçta alacakaranlık sensörü mevcut ise, bu fonksiyonu otomatik modda devreye almak mümkündür: Kontak anahtarı MAR konumunda ve farlar yanar durumda iken ayar düğmesini OFF konumuna getiriniz, fonksiyon otomatik olarak devreye girecek ve daha önce menüden girilen süre boyunca devrede kalacaktır.

Fonksiyonun devre dışı bırakılması 
Devreye alma işlemi uzun farların kumanda kolu ile yapılmışsa, kontak anahtarı MAR konumundayken veya girilen sürenin sonunda, sol kolu en az iki saniye süreyle uzun far yanıp sönme modunda tutarak fonksiyonu devre dışı bırakınız. 

Devreye alma işlemi sol kolun üzerindeki ayar düğmesi döndürülerek ile yapılmışsa, fonksiyonu devre dışı bırakmak mümkün değildir ve farlar kontak anahtarı MAR konumundayken veya girilen sürenin sonunda sönecektir.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Cevapla
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home), Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) İncelemesi, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Videosu, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Online izle, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Fotoğrafı, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Yorumu, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Hakkında, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Nedir, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Açıklaması, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Oyunu, Gecikmeli Far Söndürme Fonksiyonu (Follow Me Home) Fiyatı


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dijital klima tuşlarının fonksiyonu sevki-84 16 13,352 23-01-2020, Saat: 20:04
Son Yorum: Serkan genç
  Gecikmeli Far ( Follow Me Home) Fonksiyonu sati38 17 8,429 16-12-2018, Saat: 07:27
Son Yorum: zkeskin
  Fiat Egea Follow me home (eve kadar takip sistemli farlar) U2unay 3 9,627 13-01-2016, Saat: 22:58
Son Yorum: ErenSiner01

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi