Egea İmajimizi Yükseltti

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea İmajimizi Yükseltti
#1
[Resim: m34glV.jpg]

Fiat Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Marka Direktörü Luca Napolitano, “2016’da 23 bini Batı Avrupa pazarlarında olmak üzere EMEA Bölgesi‘nde toplam 60 binden fazla Egea Sedan satışı gerçekleşti” dedi.

Cenevre Otomobil Fuarı‘nın kapanışında Anadolu Ajansı‘nın Fiat‘ın Egea modeline ilişkin sorularını yanıtlayan Napolitano, Avrupa‘da Tipo olarak bilinen, Türkiye‘de Egea ismiyle satışa sunulan modelin Fiat’ın C segmentine geri dönüşüne işaret etmesinin yanı sıra Avrupa pazarlarındaki varlığını artırmak için de önem taşıdığını söyledi.

Napolitano, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Fiat‘ın Avrupa‘daki imajı köklü bir şekilde değişti. Marka Avrupa‘da Fiat 500 ile özdeşleşmiş durumdaydı 

ancak Egea ve Panda‘nın İtalya dışında yeniden keşfedilmesiyle birlikte pek çok kişi Fiat‘ın daha fonksiyonel ve güçlü başka bir imajı olduğunu anımsadı. Egea‘nın satış performansı oldukça iyi seyrediyor; en son tanıtımı yapılan Station Wagon versiyonuna aldığımız güzel tepkiler de gelecek açısından memnuniyet verici. FiatChrysler Automobiles‘in ikinci en büyük Ar-Ge merkezi olarak Egea‘nın başarısında önemli bir role sahip olan Tofaş fabrikası tam kapasite çalışıyor, her şey iyi gidiyor ve biz de bu durumdan çok memnunuz.”

EMEA için çok önemli bir segment

Luca Napolitano, C segmentinin tüm EMEA‘da en önemli ve büyük segmentlerden biri olduğuna değindi. Luca, Egea‘nın da Tipo adıyla tüm EMEA bölgesi için önem arz eden bir model haline geldiğine dikkati çekti. Türkiye, İtalya, Batı ve Doğu Avrupa için sedan otomobillerin öne çıkan önemli pazarlar olduğunu belirtti.
Napolitano, şöyle devam etti:

“HB ve SW karoserli versiyonlar daha çok Avrupa pazarına odaklanılarak geliştirilmiş modeller. Temel pazarları İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere ve İspanya olarak sıralayabiliriz.”
Cevapla
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea İmajimizi Yükseltti, Egea İmajimizi Yükseltti İncelemesi, Egea İmajimizi Yükseltti Videosu, Egea İmajimizi Yükseltti Online izle, Egea İmajimizi Yükseltti Fotoğrafı, Egea İmajimizi Yükseltti Yorumu, Egea İmajimizi Yükseltti Hakkında, Egea İmajimizi Yükseltti Nedir, Egea İmajimizi Yükseltti Açıklaması, Egea İmajimizi Yükseltti Oyunu, Egea İmajimizi Yükseltti Fiyatı


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi