Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu
#1
[Resim: zv6du8.jpg]

Toplam 1 milyar doları aşan bir yatırımla hayata geçen Fiat Egea projesi, global etki alanını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Ürün geliştirme sürecinde Tofaş mühendislerinin öncü rol oynadığı Egea Projesi’nin Sedan modeli şimdi de Amerika kıtasına adım atarak, Meksika’da Dodge markasıyla yollara çıkıyor. 


Egea Projesi’nin sedan modeli Dodge Neon markası ile Meksika pazarına sunuldu. Geçtiğimiz aylarda Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretimine başlanan ve ertesinde ihraç edilen Dodge Neon, Meksikalı otomobilseverlerle buluştu.
Meksika pazarında 1.4 litre ve 1.6 litrelik 2 farklı benzinli motor ile tercih edilebilen yeni Dodge Neon manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri ile pazara sunuluyor. Beş yolcu kapasiteli geniş iç hacminin yanı sıra 520 litrelik bagaj hacmi ile Meksika pazarında ilgi gören Dodge Neon, yakıt tasarrufu ile de beğeni topluyor.
[Resim: 9pxid0.jpg]
Aracın Meksika’daki lansmanı hakkında bilgi veren Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, “Kuzey ve Güney Amerika dahil bütün Amerika kıtasında çok güçlü bir mirasa sahip Dodge markasının ihracat portföyümüze kattığımızı ve Dodge Neon modelininin ihracatına başladığımızı duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu gelişmeyi Tofaş’ın küresel ürün geliştirme yönünde attığı önemli ve heyecanlı adımlardan biri olarak değerlendiriyorum. Dodge markasıyla Meksika pazarına giriyoruz. Meksika rekabetin çok yaşandığı ve yılda 1,5 milyon adet aracın satıldığı büyük bir pazar. Ayrıca yılda 3,5 milyon adetlik üretim kapasitesiyle otomotiv endüstrisi açısından da büyük bir yapıya sahip. Model geçen ay tanıtıldı ve kısa sürede aldığı geri bildirimler oldukça başarılı. Egea Projesi’nin Meksika pazarına giriyor olmasından ve Dodge Neon modelinin bu hızla kabul görmesinden büyük memnuniyet duyduk. Bu başarı bizi farklı pazarlar konusunda daha da heyecanlandırıyor. Bu motivasyonla yakında farklı pazarları portföyümüze katacağımıza inanıyorum” dedi.
[Resim: 65aomd.jpg]

kaynak:otostil
Cevapla
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu İncelemesi, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Videosu, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Online izle, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Fotoğrafı, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Yorumu, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Hakkında, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Nedir, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Açıklaması, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Oyunu, Bursalı Gururumuz Egea ABD yolcusu Fiyatı


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi