Adını Mustafa Koç açıkladı

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adını Mustafa Koç açıkladı
#1
Fiat’ın merakla beklenen sedan otomobilinin ismi kendinden önce geldi.
[Resim: fiat-aegea-700x400.jpg]

Koç Holding ve TOFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Frankfurt Otomobil Fuarı’na katılan isimlerden biri oldu. Koç verdiği röportajda, 28 Ekim 2015 tarihinde başlayacak seri üretim ve sonrasındaki satış ile TOFAŞ tarihindeki en büyük yatırımın önemli bir adımının atıldığını söyledi.
Fiat Bravo’nun yerini alacak yeni kompakt model ailesinin ismini de açıklayan Koç, yola ‘Egea’ ismiyle devam edeceklerini şu sözlerle belirtti: “Yeni modelin adını son yönetim kurulu toplantısında Egea olarak belirledik. Mart ayında Cenevre’de gösterilecek sedan, hatchback ve station karoserli araçlar Egea olarak dünyada satışta olacak.”
[Resim: 1143371359234.jpg]
Soldan sağa: Levent Çakıroğlu – Mustafa V. Koç – Alfredo Altavilla – Cenk Çimen – Cengiz Eroldu
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
www
Cevapla
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Adını Mustafa Koç açıkladı, Adını Mustafa Koç açıkladı İncelemesi, Adını Mustafa Koç açıkladı Videosu, Adını Mustafa Koç açıkladı Online izle, Adını Mustafa Koç açıkladı Fotoğrafı, Adını Mustafa Koç açıkladı Yorumu, Adını Mustafa Koç açıkladı Hakkında, Adını Mustafa Koç açıkladı Nedir, Adını Mustafa Koç açıkladı Açıklaması, Adını Mustafa Koç açıkladı Oyunu, Adını Mustafa Koç açıkladı Fiyatı


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi