Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.8/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları
(12-07-2016, Saat: 17:13)ufukaan yazdı: 3 temmuz 2016 günü mersin mezitli ilçesinin ara yollarında fluence vw cc ye arkadan çarptı ben yeni kalkmıştım 25 le ancak gidiyodum yanımdan 70 le geçmişler vw sürücüsünün kendi cümlesidir panikle frene basınca ortalama aynı hızla arkadan çarptı fluence..sonuç:vw cc arka iki çamurluk bagaj kaputu kağıt gibi katlandıki havuzda dahildir bu katlanmaya arka cama kadar..fluence nasıl başardıysa tampon iki far gitti sol çamurluk 10 cm kadar yamuldu..parayı çok vermek değil mesele güvendir kuş serisinde kazıklandığımızı düşünen kişiler renaulttan kazıklanmadıkmı sanki..az sabır gösterin kaç yıldız aldığını görüp öyle değerlendirelim 15 senedir araba alım satım işi yapıyorum esnafım ne arabalar geldi geçti elimden ama alım gücü yürütme gücü olarak fiat türkiyede tektir bunu herkes kabul etsin almana para vermekle ölümsüzlük elde edilmiyo malesef...

Arkadan çarpan daha a hasar alır diye biliyorum.Araç markası nedir olursa olsun belli hızdan sonra güven yok.Fiat bu ülkede her zaman satar.Pahalısıda ucuzuda ama Türkiye pazarında yerli üretimlere daha çok reklam vs dönüyor.Misal 500x d sınıfında olmayan premium özellikler var.Kalitesi rakibi miniden çok çok üstün ama 1,2 reklam ya dönmüştür ya dönmemiştir.Bu ülkede reklam yapsa bu araçları Fiat zirveyi tekrar kapar.

Tofaş kuş serileri ile Reno 9lar vs kaza anında atnı sonuçları doğuruyor peki hangisini daha çok tercih etmişler.Tofaş.....Eskilerden kime sorsam TOFAŞ'ımı renoyumu tercih edersin dediğimde %90 TOFAŞ'ı tercih ediyordu.Neden diye sorduğumda daha yenilikçi konforlu modern tasarımı olduğunu söylerlerdi.%10 luk Reno kısmı ise dağa bayıra sür sıkıntı çıkarmayan 1960modellerden bile geri olan araçları tercih ederlerdi yol tutuş vs TOFAŞ'ların çok gerisindeydi. Kısacası TOFAŞ'lar ozamanın mersosu renolar wv niydi. Türk halkı şimdide Fiat ve Reno sayesinde otomobile sahip olabiliyorlar.Fiat lineayı yapamazmı maserati alfa seviyesinde yapar ama fiyat artar.Lineayı çok eleştirenler bir symbole çelysee accent baksın.Dua etsinler o bütçesi olanlar o araçlara kalmadığına .Hane güvenlik diyorlar güç sıkıntı etmesinler s linea yolcuyu symbol acenten daha iyi korur.Bilen bilir passat linea kazasını.Kimin sedye ile hastaneye kimin sakat koltuğu ile tedavi edildiğini.Tekrarlamakta fayda var Volvo olsa bile korumaz.En önemlisi rabbimizin bize verdiği ömür saatimiz ozaman dolduysa otomobil bahane istersen tankın içinde ol Allah'ın verdiği canı dakikası saniyesi dolduğunda nerde olursa olsun vereceksin.Allah bizlerin ve ailemizin ömrünü uzun eylesin.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları İncelemesi, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Videosu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Online izle, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Fotoğrafı, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Yorumu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Hakkında, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Nedir, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Açıklaması, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Oyunu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları - Yazar: fiataga - 15-07-2016, Saat: 11:16
Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları - Yazar: tuna25 - 21-09-2016, Saat: 08:59
Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları - Yazar: tuna25 - 27-09-2016, Saat: 21:24
Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: TheLoveDoctor - 16-03-2016, Saat: 21:30
RE: Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: EgeaClub - 16-03-2016, Saat: 21:34
Cvp: Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: TheLoveDoctor - 16-03-2016, Saat: 21:37
Cvp: Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: EgeaClub - 16-03-2016, Saat: 22:06

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 28 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 335 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Kullanıcı Yorumları EgeaClub 340 496,424 03-08-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: Fthreis
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi