Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.8/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları
Kimse kimseye silah zoruyla Egea aldırmadı Smile burada kimse de Egea nın avukatlığını yapmıyorda yapmaz da sonuçta biz Egea yı övüyoruz diye Fiat bize para vermiyor. Hayatta hiç kimse ve hiç bişey dört dörtlük değildir. Elbet eksikler olacaktır Zamanla giderilecektir. ( çarpışma testini eksiklik olarak gören arkadaşlara istinaden) çarpışma testi de yapılacaktır. Daha önce hyundai marka araçım oldu modelli bi araba idi sağlam mıydı değildi yol tutusu yoktu yakıtı düşük bakımı düşük masrafsız bi araçtı. Ama kasaya gelince iş hyundai hurdada ki metalleri dönüştürüp kullanıyor sağlam bi araç değildi. 10 km hız la giderken önceki araca tıkıladım ve çamurluğum eğildi. ( hyundai kötülemek için demiyorum ) gayet normal karşıladım çünkü beklentim yok mal ortada. Görerek bakarak aldım araçı sonuçta. Pejo kullandım ona keza daha iyiydi. Yol tutuş olsun sağlamlık olsun. Egea da sağlamlık hissini veriyor. Ama çok büyük beklentiler içinde değilim. Neden diyecek olursak hep dedim yine diyorum imkanımız olsa maddi durumumuz el verse keşke herkes en iyi en sağlam arabalara binse. Ama durum ortada buna gücüm yetti çok şükür ben güveniyorum da bu zamana kadar da üzmedi araç beni. Bu konuda da üzeceğini sanmıyorum sağlamlık olarak.
Dip not: ( tanıdığım da citroen elysse var. Egea ve ikisini yan yana koyup denedik baktık her konuda Egea daha iyi. Bunu ben değil citroen sahibi diyor tarafsız yani Adam kendi araçını da üstün tutmak isteyebilirdi ama iki aracı da sürdük beraber ben Egeanın özelliklerini fiyatını söyledim şaşırdı. Segmentin de ki araçlara taş çıkaracağı aşikar.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları İncelemesi, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Videosu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Online izle, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Fotoğrafı, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Yorumu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Hakkında, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Nedir, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Açıklaması, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Oyunu, Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları - Yazar: EYK50 - 18-05-2016, Saat: 23:11
Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları - Yazar: tuna25 - 21-09-2016, Saat: 08:59
Fiat Egea EuroNCAP Çarpışma Testi Sonuçları - Yazar: tuna25 - 27-09-2016, Saat: 21:24
Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: TheLoveDoctor - 16-03-2016, Saat: 21:30
RE: Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: EgeaClub - 16-03-2016, Saat: 21:34
Cvp: Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: TheLoveDoctor - 16-03-2016, Saat: 21:37
Cvp: Egea Çarpışma Testi Neden Yok. - Yazar: EgeaClub - 16-03-2016, Saat: 22:06

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 29 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 336 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Kullanıcı Yorumları EgeaClub 340 496,427 03-08-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: Fthreis
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi