FIAT HİZMETLER Yol Yardım

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIAT HİZMETLER Yol Yardım
Yol Yardım Ekstra

FIAT Yol Yardım Ekstra hizmetimizi satın alan müşterilerimiz; "1 yıl boyunca geçerli" olmak üzere arıza kullanıcı kaynaklı gerçekleşmiş olsa bile tüm acil yol yardım hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde aracın hareketsiz kalmasına neden olabilecek arıza, kaza ve tahribat durumlarına ilişkin faydalar sunan hizmetimizin müşterilerimize sağlayacağı avantajları kısaca şu şekilde özetleyebiliriz;
  • Aracının garantisi bitmiş olan ve arıza ya da kaza nedeniyle yolda kaldığında acil yol hizmetlerinden ancak ücretli olarak faydalanabilen müşterilerimiz; "FIAT Yol Yardım Ekstra" ile herhangi bir ücret ödemeden tüm acil yol yardım hizmetlerimizden yararlanma şansına sahiptir.
  • Garantisi bitmiş müşterilerimizin yanı sıra aracının garantisi devam eden ancak kullanıcı kaynaklı bir nedenden dolayı garanti kapsamı dışında gerçekleşen arıza sonucunda ancak ücreti karşılığında acil servis hizmeti alabilen müşterilerimiz de; yine sahip oldukları "FIAT Yol Yardım Ekstra" paketi ile birlikte aracının yol kenarında onarımını veya gerekirse servise çekilmesini artık ücretsiz olarak yaptırabilme fırsatına sahiptir.
Ayrıca, veri tabanımızda kayıtlı iletişim bilgilerinden yola çıkılarak çağrı merkezimiz tarafından aranan müşterilerimize hizmetimiz hakkında detaylı bilgi verilerek kredi kartı ile telefonda satın alma imkanı sunulur.

AÇIKLAMA
2016 YILI TAVSİYE EDİLEN TUTAR
Fiat Yol Yardım Ekstra
85 TL
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

FIAT HİZMETLER Yol Yardım, FIAT HİZMETLER Yol Yardım İncelemesi, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Videosu, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Online izle, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Fotoğrafı, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Yorumu, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Hakkında, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Nedir, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Açıklaması, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Oyunu, FIAT HİZMETLER Yol Yardım Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
FIAT HİZMETLER Yol Yardım - Yazar: Heisenberg - 24-03-2016, Saat: 04:20

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FIAT HİZMETLER Araç Altı İzolasyon Heisenberg 142 75,156 03-11-2020, Saat: 20:37
Son Yorum: dogusgc
  FIAT HİZMETLER Yakıt Güvence Sistemi Heisenberg 8 4,766 25-11-2017, Saat: 09:37
Son Yorum: fireofthedark
  FIAT HİZMETLER LPG Heisenberg 8 4,204 21-12-2016, Saat: 11:14
Son Yorum: baba_yaga
  FIAT HİZMETLER Yedek Aracım Heisenberg 9 3,793 07-05-2016, Saat: 11:41
Son Yorum: MühendisBey
  FIAT HİZMETLER Mini Onarım Heisenberg 2 4,700 24-03-2016, Saat: 12:39
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi