GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı
Merhabalar arkadaşlar geçenlerde GKF Anket şirketinden aradılar beni fiat ın yönlendirdiği bi şirketmiş. Neyse konuya geliim Araç hakkında anket yapıyolarmış araçtan memnunmusun uz en sevdiğiniz özelliği nedir diye sorular sordular yüz yüze görüşme talep ettiler benden kabul ettim geldi bi yaşlı amca yaklaşık 55 - 56 yaşlarında oda sorular sordu tabletine kaydedip gitti merak ettim sizlerde arandınızmı bu arada aracım 1.4 Urban 

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı İncelemesi, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Videosu, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Online izle, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Fotoğrafı, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Yorumu, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Hakkında, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Nedir, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Açıklaması, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Oyunu, GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı - Yazar: VALDES - 08-03-2016, Saat: 22:22
Cvp: GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı - Yazar: tuna25 - 08-03-2016, Saat: 22:24
Cvp: GKF Anket şirketinden sizide aradılar mı - Yazar: VALDES - 08-03-2016, Saat: 22:36

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi