Sabahları Gürültülü Çalışma

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabahları Gürültülü Çalışma
Merhaba arkadaşlar,

Forumda aradım taradım ancak uygun bir başlık açanı görmedim.
Aracımı bir hafta önce aldım alır almaz ne olur ne olmaz diyerek bütün filtre ve yağ bakımlarını yaptırdım. Sıfır bosch marka start stop akü taktım (eski sahibi şahin doğan aküsüyle yürütmüş bir süre)
Sorun şu ki ; Sabahları aracı çalıştırdığımda aşırı titreme ve gürültülü çalışma var. Devir çok az yükselip iniyor araç gaz alıp bırakıyor kendiliğinden. Ama 1 km yürüyünce devir normale dönüyor motor ısınınca da titreme azalıyor. Malum meşhur markanın yakıt katkısını kullandım uzun yol yaptım ancak düzelmedi. Hatta bakımdan önce yağ katkısı da kullandım içindeki kurumları yağla birlikte komple boşalttık şuan yağ cam gibi. Sabahları gürültülü ve titremeli çalışmasını nasıl çözebilirim. Araç 2017 1.6 multijet Egea Comfort Dct 150binde kazasız orjinal.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Sabahları Gürültülü Çalışma, Sabahları Gürültülü Çalışma İncelemesi, Sabahları Gürültülü Çalışma Videosu, Sabahları Gürültülü Çalışma Online izle, Sabahları Gürültülü Çalışma Fotoğrafı, Sabahları Gürültülü Çalışma Yorumu, Sabahları Gürültülü Çalışma Hakkında, Sabahları Gürültülü Çalışma Nedir, Sabahları Gürültülü Çalışma Açıklaması, Sabahları Gürültülü Çalışma Oyunu, Sabahları Gürültülü Çalışma Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Sabahları Gürültülü Çalışma - Yazar: Nevzat Y. - 08-11-2021, Saat: 11:48
RE: Sabahları Gürültülü Çalışma - Yazar: KARTALL06 - 30-11-2021, Saat: 22:50

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güncelleme ve Şanzuman Üzerinde Çalışma eduvardo 28 9,970 11-06-2016, Saat: 12:14
Son Yorum: ghostlogger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi