Fren Balatası - İtalyan vs Yerli

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fren Balatası - İtalyan vs Yerli
Merhaba arkadaşlar,

İlk fiat aracım olan 1.4 16V 95HP Benzinli Lounge Plus HB alarak aranıza katıldım.

Bugün itibariyle 40 bin bakıma verdim. Balatalar da değişecek, henüz onlarla ilgili aranmadım. Belki deneyimli arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşabilir.

Servis danışmanı iki ayrı fren balatası olduğunu birinin italyan birinin yerli olduğunu söyledi. Farklarını sorduğumda, italyan daha yumuşak olur ses yapmaz, yerli ses yapabilir, ilk kullanımlarda duman çıkarabilir ve sürekli ve uzun yol kullanımında koku yapabilir dedi. Frenleme konusunda pek bir şey değişmeyeceğini iletti.

İtalyan 730, yerli 300 TL. Sizlerin bu konuda tercihi ne olurdu? Yorumlarınızı merak ediyorum.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fren Balatası - İtalyan vs Yerli, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli İncelemesi, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Videosu, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Online izle, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Fotoğrafı, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Yorumu, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Hakkında, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Nedir, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Açıklaması, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Oyunu, Fren Balatası - İtalyan vs Yerli Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: erdema - 21-09-2020, Saat: 14:39
RE: Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: musgül - 21-09-2020, Saat: 15:02
Cvp: Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: erdema - 21-09-2020, Saat: 15:46
Cvp: Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: y.kara - 21-09-2020, Saat: 21:48
Cvp: Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: erdema - 22-09-2020, Saat: 13:39
RE: Cvp: Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: y.kara - 22-09-2020, Saat: 15:42
Cvp: Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: baba_yaga - 29-09-2020, Saat: 11:33
RE: Cvp: Fren Balatası - İtalyan vs Yerli - Yazar: pashcat - 29-09-2020, Saat: 11:38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi