Herkese merhaba

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkese merhaba
Forumda yeniyim deneyimleriniz benim için çok önemlidir öncelikle . Bir iki güne kadar mevcut kullandığım VW polo 2005 aracımı satıyorum ve malum Türkiye şartları ve ekonomik nedenlerden dolayı 0 km olarak sadece FİAT EGEA 1.4 benzinli düz vites seçeneğini alabiliyorum .ikamet ettiğim ve bana en yakın olan FİAT Kırmak bayisinde aracı inceleme fırsatım oldu . Başta eş dost akraba çevremdeki insanlar araca çok ciddi şekilde karşı çıktılar bana 2. el bir VW AUDİ önerileri oldu kimi kağıt kimi yazık o paralara diyenler oldu günümüzde 2. el araç almak çok riskli bende aldığım yada alacağım aracın geçmişini bilemeyeceğim den dolayı kendimce kendimi garantiye almak adına 0 km egea tercih edeceğim  siz değerli kullanıcıların fikirlerini almak isterim ve kendim hakkımda hangi amaçla aracı alacağımı maddeler halinde yazacağım şimdiden teşekkür ederim .

-bütçem 80.000 tl 
-yıllık 15.000 km kullanıyorum 
-2.el temiz gönlüme göre bir araç bulamadım ve arada ciddi fiyat farkı olmadığı için 0km tercih ediyorum.
-aldığım fiyat teklifi 79.250 tl 2019 model beyaz 1.4 düz motor düz vites boş paket.
-3 kişilik bir aileyiz bebek olduğu için mevcut araca sığamıyoruz bu yüzden arabayı değiştiriyorum.
-çok sakin kullanırım ve sürekli kurallara uymaya çalışırım hız performans aramıyorum.

sorularım ise 
benzin sarfiyatı yazılanın aksine 7.7 den çok mu fazla ?
lpg fiyatı verdiler 5000 tl garantiden çıkmıyormuş landirenzo lpg siz beni üzer mi ?
kronik bir problem var mı?
araç parasının karşılığı mı ?(araçtan beklentim beni yolda bırakmasın uzun seneler sağlıklı bir şekilde bineyim )
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Herkese merhaba, Herkese merhaba İncelemesi, Herkese merhaba Videosu, Herkese merhaba Online izle, Herkese merhaba Fotoğrafı, Herkese merhaba Yorumu, Herkese merhaba Hakkında, Herkese merhaba Nedir, Herkese merhaba Açıklaması, Herkese merhaba Oyunu, Herkese merhaba Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Herkese merhaba - Yazar: BARIŞ07 - 28-11-2019, Saat: 12:30
RE: Herkese merhaba - Yazar: egea31 - 28-11-2019, Saat: 17:08
Cvp: Herkese merhaba - Yazar: Soner ŞEN - 28-11-2019, Saat: 17:56
Cvp: Herkese merhaba - Yazar: BARIŞ07 - 29-11-2019, Saat: 17:38
Cvp: Herkese merhaba - Yazar: Fragman25 - 29-12-2019, Saat: 23:07
Cvp: Herkese merhaba - Yazar: Ergün Ekinci - 05-01-2020, Saat: 12:34

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi