Far ampulu değiştirme pratiği

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Far ampulu değiştirme pratiği
(27-02-2021, Saat: 18:41)melihtb yazdı: Ben kısa farlara h7 led zenon aldım. kılavuzunda okudum çekin çıkartın yazıyordu.Çekip çıkarttım.satın aldıgım h7 zenon ampulun bırını sol tarafa taktım sokmesı kolay oldugu ıcın. taktıktan sonra test etmek ıcın kontagı cevırdım lambaları actım.satın aldıgım ampuller yandı sıkıntı yok ama nedense arıza lambası yaktı.gunduz lambalarını park lambalarını kontrol edın yazıyordu.arıza lambası yaktıgından dolayı gerı eskı halojen farlarını takmak ıstedım.bundada halojen farları takamadım. yerıne sokuyorum cevırıyorum bastırıyorum hıcbır sekılde oturmuyor bosta duruyor sallanıyor.zaten ugrasırkende ampulu patlattım ıcınde bı tane parcası kırılmıs ampul bozuldu.ampulun bozulmasında sıkıntı yok yenısı zaten 30 tl cıvarı ama dedıgım gıbı ampul yerıne oturmuyor nasıl takılacagını cozemedım.nasıl takıldıgını bılen bırısı lutfen acılen yardım etsın araba ampulsuz kapıda duruyo ve aktıf olarak kullanılan bır arac
Aldığınız zenonlar canbuslu olmalı ki arıza lambası yakmasın. Eğer ki cambuslu model almadıysan yakar. Tavsiyem Stark Supervision dur. Orjinal ampülü takmaya gelirsem ampülde bir çıkıntı var bu çıkıntı yukarı doğru gelmeli. Ampülü takarken orada bir mandal var. Daha önceden çıkardığınız için bu mandaldan haberdarsınızdır. Mandalı hafifçe yukarı kaldıraradak boşa alın. Ampülü çıkıntısı üste gelecek şekilde elinizle oturtun. Mandalı kendinize doğru çekin ve hafifçe yine yukarı doğru yaparak yuvasına oturtun.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Far ampulu değiştirme pratiği, Far ampulu değiştirme pratiği İncelemesi, Far ampulu değiştirme pratiği Videosu, Far ampulu değiştirme pratiği Online izle, Far ampulu değiştirme pratiği Fotoğrafı, Far ampulu değiştirme pratiği Yorumu, Far ampulu değiştirme pratiği Hakkında, Far ampulu değiştirme pratiği Nedir, Far ampulu değiştirme pratiği Açıklaması, Far ampulu değiştirme pratiği Oyunu, Far ampulu değiştirme pratiği Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: baray5 - 22-11-2018, Saat: 12:52
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: sipartacus - 22-11-2018, Saat: 14:41
Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: Bozatlı28 - 05-12-2018, Saat: 23:01
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: baray5 - 06-12-2018, Saat: 15:13
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: olcaydurmaz - 15-12-2018, Saat: 02:32
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: baray5 - 21-12-2018, Saat: 19:50
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: Posraciayhan - 04-05-2019, Saat: 14:06
Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: melihtb - 27-02-2021, Saat: 18:41
RE: Cvp: Far ampulu değiştirme pratiği - Yazar: Furkan's Egea - 27-02-2021, Saat: 20:36

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Far Ampulü Önerisi egea31 28 3,293 10-12-2020, Saat: 12:10
Son Yorum: egea31

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi