Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum
Dostlar aracım 1.6 dizel. motoru çalıştırdıktan sonra 5-10 saniye " hırr hırr hırr" diye yığılacak gibi ses geliyor sonra düzeliyor. Bunu gün içindeki çalıştırmalarda yapmıyor. Akşam bırakıp ertesi gün çalıştırınca yapıyor. Birkaç aydır böyle. 60 bin bakımı yaklaştığı için yapıyordur. Mazot filtresi dolmuştur bakımda geçer sandım geçmedi. Aynı. Serviste durumu anlattım. Yakıtı değiştir biraz sıkıştır filan dendi. Ben bunun yakıttan olduğunu düşünmüyorum. Araç 60 binde. 30 bin km olana kadar 2 defa dpf temizliği yaptı. Bir daha dpf temizliği yapmadı. Bu hırıltının kaynağı ne olabilir. Fikirlerinize ihtiyacım var

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum İncelemesi, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Videosu, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Online izle, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Fotoğrafı, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Yorumu, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Hakkında, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Nedir, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Açıklaması, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Oyunu, Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Motoru çalıştırdıktan sonra hırıltı. Fikrinizi istiyorum - Yazar: ibrahim06 - 23-05-2018, Saat: 13:18

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea 1.4 hakkında genel bilgi almak istiyorum.. power 0 39 19-04-2023, Saat: 11:40
Son Yorum: power
  fiat egea 1,4 benzinli araç almak istiyorum. yag yakma problemi AYAZBEY 4 2,701 19-12-2018, Saat: 21:17
Son Yorum: Livaneli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi