Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil
2016 kasim cikisli 1.6 etorq lounge kullaniyorum klima otomatik ayarlarda iken mesela 20 dereceye ayarladigimda (disari 25 derece diyelim) soguk uflemesi gerekirken sicak uflemeye basliyor sonra sogutamadiginin farkina varip fani daha da arttiriyor ama hala sicak hava ufluyor, sonra daha da arttiriyor vs vs hicbirsekilde duzelmiyor sadece sicaklik ayarini en sicak olan HI 'ya getirip tekrar 20 dereceye ayarlayinca klima soguk uflemeye basliyor. mesela tekrar 29 dereceye ayarladigimda ise sicak uflemiyor sadece ac klimayi kapatip dis havayi ufluyor, benim tahminim 1) marealarda daha once goruldugu soylenen klima kapak motoru arizasi, yada 2) yazilimsal bir hata var. ilk farkettigimde servise goturmustum ama orada normal dendi. tekrar servise goturmeyi planliyorum. baska basina gelen kisi var mi merak ediyorum? (genelde ilk calistirmada oluyor klima hep sicakta calismaya calisiyor)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil İncelemesi, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Videosu, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Online izle, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Fotoğrafı, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Yorumu, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Hakkında, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Nedir, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Açıklaması, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Oyunu, Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Otomatik klima yetersiz + adaptif cruise control aktif değil - Yazar: dr-orcun - 21-10-2017, Saat: 18:17

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çarpışma Riski Tespit ve Uyarı Sistemi / Otomatik Acil Durum Freni omerram 9 6,980 06-01-2017, Saat: 10:47
Son Yorum: sahanlar
  Fiat Egea Station Wagon 1.6 MultiJet II DCT(Dizel Otomatik) Teknik Bilgiler EgeaClub 18 8,006 28-12-2016, Saat: 17:45
Son Yorum: baba_yaga
  Dizel Otomatik Fiat Egea Station Wagon Bayilerde! Heisenberg 0 1,387 15-12-2016, Saat: 19:29
Son Yorum: Heisenberg
  Fiat Egea Station Wagon Dizel Otomatik Kullanıcı Yorumları EgeaClub 6 10,327 24-11-2016, Saat: 20:58
Son Yorum: fiataga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi