Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece?
Arkadaşlar merhaba,
Başka konularda fırsat buldukça aracımdan bahsettiğim gibi Landirenzo lpg kiti taktırdım. Araç 1.4 fire easy sedan. Benim araç Lpg'ye hararet tam 90 dereceyi görmeden ( benzinde en az 5-6 km gidince ) geçmiyor. Servise lpg ( aynı kiti ) taktırıp kullanan arkadaşlar sizde de durum bu şekilde mi? Ben Eskişehir 'de yaşıyorum şu aralar hava neredeyse hiç 0'ın üstüne çıkmıyor bu nedenle motor geç ısınıyor ve haliyle benzin sarfiyatı yükseliyor. Eğer bu bir problem ise servise müracaat edeceğim.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece?, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? İncelemesi, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Videosu, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Online izle, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Fotoğrafı, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Yorumu, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Hakkında, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Nedir, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Açıklaması, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Oyunu, Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Benzinden Lpg'ye geçiş Sıcaklığı kaç derece? - Yazar: kayayasak - 09-01-2017, Saat: 14:39

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benzinden LPGye geçiş süresi Ahmet Duran Çelik 14 7,535 24-12-2016, Saat: 09:00
Son Yorum: Caner K.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi