Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar
Arkadaşlar,iki buçuk ay önce sıfır aldığım egeamı bugün incelerken sağ kapı direğine rötuş yapılmış çizikler olduğunu fark ettim.1,2 hafta öncesinde de kapı fitilinin altında siyah boya çapağını farketmiştim.Bugün Fiat Genel merkezi aradım ve sorunu ilettim.Bu durum karşısında ne yapmam gerekiyor.ilk defa sıfır araç alıyorum,ve arabadan iyice soğudum.Bu durumda Fiat markası ne yapacak merakla bekliyorum.Siz olsanız ne yapardınız ?
[Resim: 21bnnf7.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar İncelemesi, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Videosu, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Online izle, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Fotoğrafı, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Yorumu, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Hakkında, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Nedir, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Açıklaması, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Oyunu, Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: sati38 - 20-08-2016, Saat: 22:09
RE: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: EYK50 - 21-08-2016, Saat: 01:34
RE: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: fiataga - 21-08-2016, Saat: 11:14
RE: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: itsfresh - 21-08-2016, Saat: 15:12
Cvp: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: eduvardo - 21-08-2016, Saat: 18:56
Cvp: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: sati38 - 21-08-2016, Saat: 20:38
Cvp: Aracımda sonradan farkettiğim kusurlar - Yazar: eduvardo - 22-08-2016, Saat: 08:38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi