Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu
Selamlar,

Arkadaşlar aracım 1.4 Urban 10 bin km'de. Sıkıntım aldığım ilk günden beri devam etmekte ve 3 kez bu konu hakkında servise gittim.

Araç hareket halindeyken tüm viteslerin de, vitesi değiştirmek için debriyaja bastığımda ''şak'' sesi gelmekte. Bu ses aynı zamanda aracı herhangi bir vitese geçirip debriyajdan ayağımı çektiğimde de geliyor.

Diğer sıkıntım ise vites boştayken rölantide bir düşme oluyor. Fakat devir saatinde hiç bir oynama olmuyor. Araç hissedilir şekilde titriyor ve düzeliyor. Ve bunu her 3-4 dakikada bir yapıyor.

Servis iki sıkıntı içinde normal dedi. En son gittiğimde servis müdürüyle görüştüm. Anlattıkları mantıksız değil fakat bu arızanın tanımı değil bence. Çünkü daha önce birden fazla fiat aracım oldu başka marka araçlarım oldu ve hiç birinde bu sesleri duymadım. 1.4 tjet ve 1.6 multijet Egea kullandım onlarda da bu sıkıntılar yok. 

Benim sizlerden ricam bu sıkıntıyı yaşayan veya  da bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana akıl verin ne yapmalıyım?

Şimdiden teşekkür derim...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu İncelemesi, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Videosu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Online izle, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Fotoğrafı, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Yorumu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Hakkında, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Nedir, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Açıklaması, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Oyunu, Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Vites Değiştirirken Gelen Ses Ve Rölanti Sorunu - Yazar: emreyakar - 16-08-2016, Saat: 09:17

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayagima gelen sicaklik Varhan69 0 12 23-03-2024, Saat: 20:25
Son Yorum: Varhan69
  F1 VİTES baba_yaga 6 104 10-03-2024, Saat: 21:58
Son Yorum: Ferhat3327
  Direksiyon tuşları ve arka camlar çalışmama sorunu ilyasberkay 4 49 24-01-2024, Saat: 10:15
Son Yorum: Caner8659
  EGEA Hatcback Radar Sorunu adnanalbyrk 18 5,582 09-01-2024, Saat: 17:11
Son Yorum: mesiak
  1.vites düşük devirde silkeleme rapstar_bg 4 49 09-01-2024, Saat: 09:03
Son Yorum: rapstar_bg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi