Kutlama , Tebrik , Teşekkürler

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kutlama , Tebrik , Teşekkürler
arkadaşlar hepinize merhaba. mutlaka kurucumuz @fiategea iki çift kelime yazacaktır ama ben ondan önce davranıp bır kaç kelam edip ondan rol çalayım 

egea serüvenim çok ilginçtir başlamam. kendı aracımızı bakıma götürmüştük. aracımız lift ile kalkık bakımı yapılırken egea pazarlıgını bitirip siparişi vermiştik. hiç unutmam 30 ekim falandı. neyse daha sonra tabi ulan bız ne yaptık ne aldık diyerekten araştırmalara başlamıştım . malumunuz araç daha yenı cıkıyor ve pek te fazla bılgı yok bir kaç site kurulmus 3-5 üyeleri var. alayına üye oldum. pekte bilgi içerik yok. baktım yardımcı eleman aranıyor ulan dedım yaparmıyım yapamazmıyım bı dedim başlayayım bakalım sağolsun @fiategea kardeşim güvendi ve bana mod luk verdi. daha sonra biz çalısmalara başladık . bir eskişehir bulusması yapalım ılk olsun dedık bır bulusma yaptık sağolsun taaaa uzaklardan kalktı geldı kurucumuz . birebir de kendısı ile tanıstık . on numara ınsan bakmayın pek sıtede gözukmuyor facebookta gozukmuyor herşeyden herkesten haberı var hergun saatlerce belkı sıte adına grup adına facebook adına kafa patlatıyoruz. bu yüzdende hanımdan bazen fırça yiyoruz. 

vesselam bu yolda bizimle olan bıze destek veren bıze katkı sağlayan tum uyelere dostlara kardeslere abilere teşekkürü bir borç bilirim.

ilk yola cıktıgımızda çok az kişi idik az zamanda çok iş yaptık çok içerik paylaştık bir çok kişiyle muhabbetımız oldu kırdıklarımız üzdüklerimiz oldu belki ama hersey bu büyük yeni oluşum olan fiat egea ailesi için. 

veda konusması gibi oldu ama yok bee yaaa benden daha çok çekeceğiniz var . 

aslında bu bir kutlama mesajı dün 3-5 kişiyken bugün sitemiz 2006 üye ye ulaşmıştır. dün gece 2000 oldu ozaman yazacaktım da yazana kadar hemencecik 2006 olmuşuz...

herkese çok teşekkürler sevgili üyeler sizlerle dahada büyeyeceğiz. daha çok karşılacagız . Allaha Emanet 
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Kutlama , Tebrik , Teşekkürler, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler İncelemesi, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Videosu, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Online izle, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Fotoğrafı, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Yorumu, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Hakkında, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Nedir, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Açıklaması, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Oyunu, Kutlama , Tebrik , Teşekkürler Fiyatı

Bu Konudaki Yorumlar
Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: Heisenberg - 30-05-2016, Saat: 19:32
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: haltun45 - 30-05-2016, Saat: 20:43
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: eduvardo - 30-05-2016, Saat: 21:13
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: EgeaClub - 30-05-2016, Saat: 23:03
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: omerozkurt1903 - 30-05-2016, Saat: 23:47
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: MühendisBey - 31-05-2016, Saat: 01:13
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: Caner K. - 01-06-2016, Saat: 13:06
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: HALİL ŞAFAK - 01-06-2016, Saat: 14:02
Cvp: Kutlama , Tebrik , Teşekkürler - Yazar: msi - 01-06-2016, Saat: 14:12

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi