Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları
Fiat Egea sahibi forum üyelerimiz arabayla ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
(16-10-2015, Saat: 19:18)fiategea yazdı: Fiat Egea sahibi forum üyelerimiz arabayla ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.

merhabalar
1.4 urban var sehir içi genel kullanıyorum ,yakıt fazla geliyor lpg taktıran arkadaslardan  bilgi almak istiyorum.
servis in taktıgı lpg kac liraya geliyor 
   tesekkurler
Beğenenler:
(26-08-2016, Saat: 06:03)yusufun60 yazdı:
(16-10-2015, Saat: 19:18)fiategea yazdı: Fiat Egea sahibi forum üyelerimiz arabayla ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.

merhabalar
1.4 urban var sehir içi genel kullanıyorum ,yakıt fazla geliyor lpg taktıran arkadaslardan  bilgi almak istiyorum.
servis in taktıgı lpg kac liraya geliyor 
   tesekkurler
Çok da fazla sayılmaz hocam şehir içi için. Multijet kullanıcısiyim şehir içi 7 lt gösteriyor bende.
Beğenenler:
Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. 2017 Egea 1.4 urban almayı düşünüyordum. Ama diğer birkaç forumda yağ eksiltme olduğunu, motorun yağ yaktığını duydum. Bu konuda fikrinizi almak istiyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba.
Beğenenler:
(14-02-2019, Saat: 09:18)Serdarhayirli yazdı: Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. 2017 Egea 1.4 urban almayı düşünüyordum. Ama diğer birkaç forumda yağ eksiltme olduğunu, motorun yağ yaktığını duydum. Bu konuda fikrinizi almak istiyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba.

bizim forumda ve facebook daki grubumuzda en çok tartışılan konulardan biri bu, benim aracım 1.6 dizel olduğu için konunun dışındayım ama konuya vakıf arkadaşların tecrübelerine dayanarak, sanırım uygun yağ ile sıkıntı kalmıyormuş, yani yağ yakma araç ile ilgili değil araca yanlış yağ konulması ile alakalı imiş,

en uygun yağ hangisi derseniz, konu başlıklarına bakarak bu konuda ki yorumları bulabilirsiniz...

1.4 egea urban fiyatına göre piyasada alınacak en düzgün araçlardan biridir, o paraya voswagenin, fordun v.b nin artık çöp olmuş posası çıkmış arabasının satıyorlar vicdansızlar...

sıfır almıyorsanız bile temiz kullanılmış ikinci elini bulursanız gözünüz kapalı alın...hayırlı olsun...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları İncelemesi, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Videosu, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Online izle, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Fotoğrafı, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Yorumu, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Hakkında, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Nedir, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Açıklaması, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Oyunu, Fiat Egea Sahiplerinin Yorumları Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 27 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 335 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Kullanıcı Yorumları EgeaClub 340 496,421 03-08-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: Fthreis
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,310 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi