Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır
[Resim: 9ogBEr.jpg]
Beğenenler: EgeaClub
bence çok hantal duruyor arka taraf.. bu aracın arka kısmı daha sportif olmalıydı.. station wagon bir aracı satacak en önemli kısımlardan birisi tasarım..
Beğenenler:
(15-03-2016, Saat: 22:20)isik_h yazdı: bence çok hantal duruyor arka taraf.. bu aracın arka kısmı daha sportif olmalıydı.. station wagon bir aracı satacak en önemli kısımlardan birisi tasarım..

Arkadaşa katılıyorum. Tasarım Denince Akla İlk İtalyanlar Geliyormuş Ya İşte Ben Ona Bile İnanmakta Zorluk Çekiyorum. Bu ne Biçim Tasarım Reno r12 SV Gibi AYnı. Reno Bile Sv Yaptı ismine Sport Tourer Koydu 10 Numara Satış Başarısı Yakaladı...
Beğenenler:
(16-03-2016, Saat: 10:08)TheLoveDoctor yazdı:
(15-03-2016, Saat: 22:20)isik_h yazdı: bence çok hantal duruyor arka taraf.. bu aracın arka kısmı daha sportif olmalıydı.. station wagon bir aracı satacak en önemli kısımlardan birisi tasarım..

Arkadaşa katılıyorum. Tasarım Denince Akla İlk İtalyanlar Geliyormuş Ya İşte Ben Ona Bile İnanmakta Zorluk Çekiyorum. Bu ne Biçim Tasarım Reno r12 SV Gibi AYnı. Reno Bile Sv Yaptı ismine Sport Tourer Koydu 10 Numara Satış Başarısı Yakaladı...

bende sıze katılmıyorum . kımıne göre iyi kımıne göre kötü göreceli bir kavram
Beğenenler:
Üstatlar bence bu renk kötü durmuş metalik mavi olanda arka çok iyi görünüyor....
Beğenenler:
(16-03-2016, Saat: 22:04)omerram yazdı: Üstatlar bence bu renk kötü durmuş metalik mavi olanda arka çok iyi görünüyor....

Aynen mavi renk çok daha hoş duruyordu.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Arkadaslar biri demis reno sw yapti cok satiyor.Yanlis iliyorsun dunyada fiatin satislari ve pazar payi artiyor.Diger firmalaar wv reno pejo dususte.Renonun cok sattigi filan yok .cezayir ve fransadaki egemenlikleri onlari yasatiyor.Egea sw gelecekisek bu araca bu renk yakismamis.Mavikirmizi siyah bu arac cok yakisir.Ayrica krom seti ozelligide eklenir gibime geliyor birde oyle dusunun.

Dikkatimi cektide the love arkadasimizamc fiati kotulemek olsunda ne olurrsa olsun.Koskoca fiati japon ve alman himayesine giren renoyla bir tutuyor.Sirada ferrari var herhalde :-)
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır İncelemesi, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Videosu, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Online izle, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Fotoğrafı, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Yorumu, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Hakkında, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Nedir, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Açıklaması, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Oyunu, Fiat Egea StationWagon Lansmana Hazır Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Stationwagon Tanıtıldı EgeaClub 7 7,861 10-08-2016, Saat: 13:26
Son Yorum: omerram
  Fiat Egea StationWagon 3D Çizimleri Heisenberg 0 4,895 23-07-2016, Saat: 20:50
Son Yorum: Heisenberg
  Fiat Egea Stationwagon Detaylı Fotoğraflar (iç-dış) Heisenberg 3 5,956 26-03-2016, Saat: 20:47
Son Yorum: ujiju
  Fiat Egea Stationwagon Allterrain Heisenberg 1 6,215 03-03-2016, Saat: 18:58
Son Yorum: EgeaClub
  Fiat Egea Station Wagon Test Sürüşünde EgeaClub 2 11,079 06-11-2015, Saat: 23:09
Son Yorum: EgeaClub

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi