Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi
Arkadaşlar 28 ocak tarihinde fiat egea lounge 1.6 dizel modelini satın aldım ve paranın tamamını teslim ettim fakat araç hala elime geçmedi bayiyi aradığım da bizimle alakalı bir durum yok fabrika yetiştiremiyor cevabını alıyorum sizin aracınız kaç günde elinize geldi ve bunun yasal bir süresi var mıdır varsa kaç gündür ? Şimdiden teşekkürler.
Beğenenler:
ben yaklaşık 1 ay araç bekledim.
yasal süresi varmıdır bilmiyorum ama bu işler sabır işi biraz sabretmek lazım.
UJIJU
Beğenenler:
Daha var hocam 10 gün beklersiniz en fazla bende 1 ay bekledim
Beğenenler:
Sans isi biraz 10 günde aldım. Sonra tabi araca talep arttı yurt dışıda öyle. Merak etmeyin İtalyanlar 3 ay bekliyor teslim edilmeyeni var

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Hepinize çok teşekkür ederim ben koç ailem indirimi kullanarak aldım aracı onla alakalı mı diye merak etmiştim sizdede böyle olduğunu bilmek içimi rahatlattı.
Beğenenler:
(16-02-2016, Saat: 00:20)Uzunboylukumral yazdı: Hepinize çok teşekkür ederim ben koç ailem indirimi kullanarak aldım aracı onla alakalı mı diye merak etmiştim sizdede böyle olduğunu bilmek içimi rahatlattı.

Yok yok onunla alakalı değil çünkü bende koç ailem indirimi ile aldım ve 1 hafta 10 gün içerisinde aracım teslim edildi.. Şuan sipariş yoğunluğundan kaynaklanıyordur o gecikme..
Beğenenler:
aynen öyle şu an araca çok talep varmış. o yüzden fabrika yetiştiremiyor arabaları.
UJIJU
Beğenenler:
8 aralıkta sipariş verildi, aracın bana teslim tarihi 18 Ocak
Beğenenler:
30 ocakta aldım 5 şubatta teslim ederiz dediler(2015 model 0km) bugün 16 şubat .......geçen cumadan beri geldi gelecek...
Beğenenler:
SLM LAR.BEN TOFAŞ PERSONELİ OLMAMA RAĞMEN 20 GÜN GEÇ ALDIM..SİPARİŞLER YOĞUN..HAKKATEN YETİŞMİYOR VE SIRF BU YATIRIM İÇİN ŞUBAT SONUNDA 3 LÜ VARDİYAYA GEÇİYORUZ...
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi İncelemesi, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Videosu, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Online izle, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Fotoğrafı, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Yorumu, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Hakkında, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Nedir, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Açıklaması, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Oyunu, Fiat Egea Aracım Teslim Edilmedi Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 27 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 335 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Kullanıcı Yorumları EgeaClub 340 496,424 03-08-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: Fthreis
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi