Fiat Egea almalımıyım?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea almalımıyım?
Arkadaşlar çok yazıp çizdim alternatif araçlara baktım,düşünüp dururum bir kaç güne karar vermeliyim,diğer rakipler deki fiyat aralığı her ne kadar aradaki farkı özellikler ile kapatsada fark olarak 15.000/17.000 arası fazla ödemek istemiyorum 1.6 lounge egea kararım ağır basmaya başladı,reklamdaki mesai gibi gerekli olan özellikler ile başka bir seçenek bulamadım,4 yıldır lınea kullanıyorum,hiç bir sıkıntım olmadı,sarf bakım malzemeleri hariç hiç bir gereksiz masraf yapmadık,Allah'a şükür yolda kalmadık,her yönüyle verdiğimiz paranın hakkını verdi şimdi aracı satıyoruz ve yerine almamız lazım,özellikle satın almış kullanmış arkadaşlar dan bazı cekıncelerıme yorum yapmalarını rica ediyorum.
1. Araç yüksek geliyor,yol tutuş nasıl?
2.arac içinde zamanla kullanıma endeksli ses,catırtı patırtı varmı?
3.yakıt tüketimi denildiği gibi dusukmu?
4.kronik bir rahatsızlık olustumu?
5.sımdı alsaydınız egea alırmıydınız?

Şimdiden teşekkür ederim.

STV100-1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(14-02-2016, Saat: 22:06)Asterix yazdı: Arkadaşlar çok yazıp çizdim alternatif araçlara baktım,düşünüp dururum bir kaç güne karar vermeliyim,diğer rakipler deki fiyat aralığı her ne kadar aradaki farkı özellikler ile kapatsada fark olarak 15.000/17.000 arası fazla ödemek istemiyorum 1.6 lounge egea kararım ağır basmaya başladı,reklamdaki mesai gibi gerekli olan özellikler ile başka bir seçenek bulamadım,4 yıldır lınea kullanıyorum,hiç bir sıkıntım olmadı,sarf bakım malzemeleri hariç hiç bir gereksiz masraf yapmadık,Allah'a şükür yolda kalmadık,her yönüyle verdiğimiz paranın hakkını verdi şimdi aracı satıyoruz ve yerine almamız lazım,özellikle satın almış kullanmış arkadaşlar dan bazı cekıncelerıme yorum yapmalarını rica ediyorum.
1. Araç yüksek geliyor,yol tutuş nasıl?
2.arac içinde zamanla kullanıma endeksli ses,catırtı patırtı varmı?
3.yakıt tüketimi denildiği gibi dusukmu?
4.kronik bir rahatsızlık olustumu?
5.sımdı alsaydınız egea alırmıydınız?

Şimdiden teşekkür ederim.

bi test sürüşü yapın öyle karar verin tabi öncelıkle istediğiniz 1.6 lounge kullanıcısıyım 2700 km deyim
1-yol tutusunu begenıyorum bır sıkıntı yaşamadım. yuksek oldugunu bakmayın rakıplerınden cok üstün aerodinamiki var . bunu tasarlayan muhendıslerden aldıgım bılgılere dayanarak söyluyorum
2-çatırtı patırdı duymadım hiç . dızel fakat içeride öyle fazla ses almıyor bir benzın gıbı sessız degıl tabi 
3-şehir içi 25kr şehirdışı 18 kuruş yakıyorum. 
4-kronık bır problem yok suan için. cok suguklardan tevellit bazı ses gelıyor diyolar debrıyaj fren vs onlar yaza kalmaz
5-zaten var cok memnunum

inşalalh sizleride egea ile aramızda görürüz
Beğenenler:
Teşekkür ederim,bahsettiğiniz tüketim değerleri çok iyi ben 1.3 euro5 ile şimdiye kadar yol bilgisayarında 5 ile başlayan bir tüketim değeri yakalayamadım,doldur boşalt yaparak denemelerinde ise 250/325 arası km kuruş tüketicilerin oldu,gerçi kuruş hesabı değilde litre hesabı yapmak.lazım,en son yol bilgisayarını litre/km den 1lt/gidilecek yol olarak ayraladıgımda 1 lt mazot ile 15.5 km yol kateder verısınden yukarı çıkamadım,demekkı 1.6 şimdiki 1.3 den daha az tuketecek.

Onca fıat ziyaretime rağmen bir türlü test sürüşü yapamadım,ya araç yok,ya mağaza satış müdürü bir yere gitti,ya musterıde ,dedim sizin yokmu kullanayım yok,bir türlü test edemedim.

Beğenenler:
Ben 1.6 urban kullanicisiym almadan önce çok araştırma yaptım YouTube deki tüm test suruslerini izledim. Aracın iç plastik aksamı katite algısı düşük malesef, içi geniş ve dış tasarım Allah nazardan saklasin. Performans şu ana kadar kullandığım en iyisi. Lounge'de suni deri de kullanılmış daha hoş olmuş param olsa lounge'de alirdim bende. Beklenti yüksek değilse al kardeşim zaten linea kullanmıştır fiatin kronik sorunları pek yok galiba. İnanın son kasa focusun titanyum paketinde bile iç malzeme çok kaliteli değil. Motor aksami da hep bosch, mako, mopar ve delphi gibi markalar
Beğenenler:
Genel yapı olarak showroomda duruken aracı beğeniyorum özellikle 308 arasında çok gidip geldim,hiç olmazsa stop/start ve xenon koysalardı,şimdi yakında hackbaack modeli çıkacak sonra bir bakmışsın sedan da xenon gelmiş,bazı forum sayfasında on yargıdan bahşedilmiş ben on yargılı değilim acilen arabayı kullanmam lazım.

Beğenenler:
ben olsam hiç düşünmede alabilirim imkan varsa tabiki de en full olanı almak lazım ama imkan yoksada Urban pakette beklentileri karşılayacak düzeyde donanımda.
kronik olarak bahsedilen bir arızası yok ama ben lastiklerinden çok şikayetçiyim pirelli yi sevmiyorum memnunda değilim.
UJIJU
Beğenenler:
Urban bana da yeter hocam zaten içime sinmese almazdim. Lastikler Pirelli p1 bana sert gibi geldi
Beğenenler:
P7 sanırım lastikler yanlışmış hatırlıyorum? Bu versiyon performans odaklı biraz ısınması lazım tam hamurunun kıvama gelmesi için

Beğenenler:
p7 full donanımlılarında var p1 orta ve boşlarında kullanılmış. çok şikayet almış.
o yüzden aldığımız bilgilere göre yeni çıkıcak olan sedan araçlarda pirelli kullanılmayacakmış.
UJIJU
Beğenenler:
Bugun rakiplerinin baslangic fiyati 69 binlerde ve donanimsal olarak egea urbanin cok gerisinde bence. İki arac da c segment. Malzeme kalitesi olrak da egeanin geri kalir bi yani yok bence. rakiplerinin da fiyat kalite ve donanim ozelliklerine bakildiginda egea almanin daha mantikli oldunu dusunuyorum. Benim arac 1.4 urban ve cok memnunum. Bu gun sifir arac alacak olsam butceme en uygun donanimsal olarak en mantikli arac egea oldugu icin tercihim degismezdi.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea almalımıyım?, Fiat Egea almalımıyım? İncelemesi, Fiat Egea almalımıyım? Videosu, Fiat Egea almalımıyım? Online izle, Fiat Egea almalımıyım? Fotoğrafı, Fiat Egea almalımıyım? Yorumu, Fiat Egea almalımıyım? Hakkında, Fiat Egea almalımıyım? Nedir, Fiat Egea almalımıyım? Açıklaması, Fiat Egea almalımıyım? Oyunu, Fiat Egea almalımıyım? Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 28 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 336 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Kullanıcı Yorumları EgeaClub 340 496,424 03-08-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: Fthreis
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,312 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi