Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor
Fiat Egea StationWagon ve HatchBack Temmuz ayında satışa sunulması bekleniyor.

[Resim: 4bXamA.jpg][Resim: 5MbD9z.jpg][Resim: JnmQLJ.jpg]
Beğenenler:
farlarda led mi var dikkatiniz çekti mi yoksa bana mı öyle geldi?
Beğenenler:
(11-02-2016, Saat: 11:52)msi yazdı: farlarda led mi var dikkatiniz çekti mi yoksa bana  mı öyle geldi?

yüksek ihtimal led olacak
Beğenenler:
vay arkadaş sedan araca neden led far koymadılar anlam veremiyorum.
led far koysalar araç çok daha şekil duracak.
UJIJU
Beğenenler:
(11-02-2016, Saat: 18:31)ujiju yazdı: vay arkadaş sedan araca neden led far koymadılar anlam veremiyorum.
led far koysalar araç çok daha şekil duracak.

Aynen led ayrı bir hava katıyor fakat led opsiyon olarak gelecektir diye düşünüyorum.
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
abi opsiyon diye birsey mi var diğerlerinde standart olacak sedanlar da opsiyonel.
çok canımı sıkıyor bu olay.
UJIJU
Beğenenler:
Evet arkadaşlar yaz sonu hatchback ve stationwagon kasalarla beraber egea ailesinde bir takım farklılıklar olacakmış led far ön park sensörü ve sunroof gibi.. lounge pakette led farlar standart olarak sunulup sunroof opsiyon olacakmış.. ama park sensörüyle alakalı çalışma devam ediyormuş ve tarihi belli değilmiş.. ( 1.6 lounge kullanıcısı olaraktan çok pis bozuldum bu duruma Sad
Beğenenler:
lastiklerinide değiştirsinler bari.
pirelli koymasınlar üzerine farklı bir marka koysunlar.
UJIJU
Beğenenler:
(11-02-2016, Saat: 19:18)ujiju yazdı: lastiklerinide değiştirsinler bari.
pirelli koymasınlar üzerine farklı bir marka koysunlar.

Bence de bir iyilik yapacaklarsa pirelli yerine continental michelin yada bridgestone gibi lastikleri koysunlar..
Beğenenler:
Yeni Model Egealarda Hatchbak Ve Sw GOODYEAR GELİYOR Ve Egea Sedanda Cam tavan olmayacakmış.Fabrikadan tanıdık bir abiye sordum
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor İncelemesi, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Videosu, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Online izle, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Fotoğrafı, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Yorumu, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Hakkında, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Nedir, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Açıklaması, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Oyunu, Fiat Egea StationWagon Test Sürüşlerine Devam Ediyor Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea StationWagon Heisenberg 9 8,844 29-02-2016, Saat: 22:42
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi