Elektrikli devir daim pompası

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrikli devir daim pompası
Merhaba arkadaşlar. Egeanın hangi modellerinde elektrikli devir daim pompası var acaba bilginiz var mı. Soru sebebine gelince 2016 sedan 1.6 urban dizelden 2017 sw 1.6 otomatik kasaya geçtim. Motor bir tık daha çabuk ısınıyor gibi acaba dedim elektrikli devir daim mi var bu kasada.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(17-08-2021, Saat: 20:00)pashcat yazdı: Merhaba arkadaşlar. Egeanın hangi modellerinde elektrikli devir daim pompası var acaba bilginiz var mı. Soru sebebine gelince 2016 sedan 1.6 urban dizelden 2017 sw 1.6 otomatik kasaya geçtim. Motor bir tık daha çabuk ısınıyor gibi acaba dedim elektrikli devir daim mi var bu kasada.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzinli yeni T3 T4 motorlarda var. Dizellerde yok.

Bu arada araçlar hakkında yorumlarınız nedir?
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Elektrikli devir daim pompası, Elektrikli devir daim pompası İncelemesi, Elektrikli devir daim pompası Videosu, Elektrikli devir daim pompası Online izle, Elektrikli devir daim pompası Fotoğrafı, Elektrikli devir daim pompası Yorumu, Elektrikli devir daim pompası Hakkında, Elektrikli devir daim pompası Nedir, Elektrikli devir daim pompası Açıklaması, Elektrikli devir daim pompası Oyunu, Elektrikli devir daim pompası Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Devir sayacı ani yükseliyor. muratavci02 2 3,807 15-01-2020, Saat: 11:32
Son Yorum: muratavci02

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi