2021 modellerde youtube

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2021 modellerde youtube
Arkadaşlar 2021 modellerde urban paketlerinde tabletler vldeo oynatıyor mu acaba ve/veya youtube Android autoda çıkıyor mu
Beğenenler:
YouTube yok Android Auto'daki uygulamalar arasında.
Beğenenler:
Peki video izlenebiliyor mu hocam
Beğenenler:
Ayarlar, Google Maps, Spotify, Google Takvim, Google Telefon, Google News, Hatırlatıcı, Hava Durumu, Podcasts ve Telegram çıkıyor sadece. Herhangi bir video uygulaması mevcut değil.
Beğenenler:
Sorun çözüldü arkadaşlar artık izleniyor
Beğenenler:
Linkteki konuyu takip edebilirsiniz

https://egeaclub.com/konu-fiat-egea-android-auto-youtube-izleme-rootsuz.html
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
aRKADAŞLAR BİŞEY DİCEM bazılarınız bana kızacak ama bu benim kendi görüşüm: zaten günlük hayatta televizyon, bilgisatar telefon hayatımızxda bırakında arabada etrafımıza bakalım gözlerimiz dinlensin, zaten evde tv ye bakıyorsun gün boyu telefonu karıştırmaktan gözlerinizi sürekli ekrana bakmaktan insan sıkılır bence arabada iken etrafımıza bakmalıyız. o yüzdende egeayı alırken easy modeli aldım, müzik dinliyorum,
Beğenenler:
(17-05-2021, Saat: 12:48)Aslam0740 yazdı: aRKADAŞLAR BİŞEY DİCEM bazılarınız bana kızacak ama bu benim kendi görüşüm: zaten günlük hayatta televizyon, bilgisatar telefon hayatımızxda bırakında arabada etrafımıza bakalım gözlerimiz dinlensin, zaten evde tv ye bakıyorsun gün boyu telefonu karıştırmaktan gözlerinizi sürekli ekrana bakmaktan insan sıkılır bence arabada iken etrafımıza bakmalıyız. o yüzdende egeayı alırken easy modeli aldım, müzik dinliyorum,
Hocam zaten sürücü için düşündüklerini sanmıyorum. Benim bızdıklar uzun yola çıkınca sıkılıyorlar youtube dan çizgi film veya belgesel açıyorum hem yolculuk keyifli geçiyor onlar adına hem eğlenmiş oluyorlar.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

2021 modellerde youtube, 2021 modellerde youtube İncelemesi, 2021 modellerde youtube Videosu, 2021 modellerde youtube Online izle, 2021 modellerde youtube Fotoğrafı, 2021 modellerde youtube Yorumu, 2021 modellerde youtube Hakkında, 2021 modellerde youtube Nedir, 2021 modellerde youtube Açıklaması, 2021 modellerde youtube Oyunu, 2021 modellerde youtube Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Android Auto Youtube İzleme ve Ekran Yansıtma (Rootsuz) EgeaClub 4 4,683 24-09-2021, Saat: 23:47
Son Yorum: mbedrettin
  Fiat Egea Cross Ses Sistemi 2021 beab 0 473 29-08-2021, Saat: 16:51
Son Yorum: beab
  YouTube'da "Samsung note 2 mhl to rca jvc avx838bt passat b5.5" videosunu izleyin vetkangal 3 2,509 05-10-2016, Saat: 16:11
Son Yorum: vetkangal
  YouTube'da "Full Mirrorlink (Non Rooted Galaxy S5)" videosunu izleyin vetkangal 0 2,271 01-10-2016, Saat: 22:33
Son Yorum: vetkangal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi