egea ses sistemi

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
egea ses sistemi
Thumbs Up 
Arkadaşlar araçlarınızın  kendi ses sistemi nasıl  acaba kullanıcılardan bi yorum alabılırmıyım.  

Huh Huh Huh Huh Huh
Beğenenler:
kısıden kısıye degısır benı tatmın edıor. lounge ve urbanda da 6 hoporlör var gayet iyi
Beğenenler:
Bence de gayet basarili . tatmin edici

Sent from my iPhone using Tapatalk
Beğenenler:
Bana biraz zayıf geldi..
Beğenenler:
Birde teyp ekranı keşke biraz daha büyük olsaymıs bence daha güzel olurmus ...
Beğenenler:
BENCE SES SİSTEMİ ZAYIF DAHA ÖNCE 2010 FİAT BRAVO KULLANIYORDUM ONUN ORJİNALİ ÇOK TATMİN EDİCİYDİ ARASINDA İKİ KAT FARK VAR DİYEBİLİRİM
Beğenenler:
(17-01-2016, Saat: 21:54)MUHAMMED ALİ yazdı: BENCE SES SİSTEMİ ZAYIF DAHA ÖNCE 2010 FİAT BRAVO KULLANIYORDUM ONUN ORJİNALİ ÇOK TATMİN EDİCİYDİ ARASINDA İKİ KAT FARK VAR DİYEBİLİRİM

Aynı şekilde 2011 puntonun ses sistemi de egeadan katkat iyiydi..
Beğenenler:
Ses sistemi çok tatmin edici değil bence.Ayrıca uconnect hiç başarılı değil.ekranın büyüklüğü bi kenara ,hd bi ekran olabilirdi.daha canlı görünebilirdi.piyasadaki 800-1000 tl lik cihazlar her yönden bu araçtakinden çok çok üstün .Araç hızlandıkça sesi otomatik açması ise gereksiz bir özellik.Sonuçta kamyon sesi yok bu araçta gaza bastığınızdaSmile
Beğenenler:
Tamammen kişiden kişiye değişen bir durum. Bence tatmin edici tabi ki açıp bangır bangır müzik dinlemedim ama sürüş sırasında gerek telefon bağlantısı olsun gerek şarkıların tizleri basları olsun bence yeterli durumda.
Beğenenler:
beni çok tatmin etmedi ses sistemi. arkadaşların dediği gibi göreceli bir kavram olsa da bence daha başarılı olabilir di.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

egea ses sistemi, egea ses sistemi İncelemesi, egea ses sistemi Videosu, egea ses sistemi Online izle, egea ses sistemi Fotoğrafı, egea ses sistemi Yorumu, egea ses sistemi Hakkında, egea ses sistemi Nedir, egea ses sistemi Açıklaması, egea ses sistemi Oyunu, egea ses sistemi Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat egea ses sistemi Ünal 3 2,077 10-09-2018, Saat: 11:20
Son Yorum: erefrahim
  Fiat Egea Uconnect Müzik Sistemi EgeaClub 37 40,150 31-05-2018, Saat: 12:55
Son Yorum: pashcat
  Fiat Egea Ses Sistemi Uyarısı Kaotika 7 7,827 19-11-2017, Saat: 14:45
Son Yorum: mfaydin
  carpisma onleme sistemi Şakir Atıyo 2 1,994 09-03-2017, Saat: 09:38
Son Yorum: sahanlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi