Debriyaj ve rölanti

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Debriyaj ve rölanti
İş yerine de 1.3 dizel egea var. Vites boşta araç çalışırken debriyaja basıp bırakıyorum rölanti yükseliyor.. Kendi aracım ise 1.4 benzinli egea debriyaja basıp bırakınca rölantide bir hareket olmuyor sabit olduğu yerde duruyor. Bu dizele özel birşey mi bu bir sorun mu acaba bilen var mı?
Beğenenler:
(15-01-2021, Saat: 04:20)LongoZ yazdı: İş yerine de 1.3 dizel egea var. Vites boşta araç çalışırken debriyaja basıp bırakıyorum rölanti yükseliyor.. Kendi aracım ise 1.4  benzinli egea debriyaja basıp bırakınca rölantide bir hareket olmuyor sabit olduğu yerde duruyor. Bu dizele özel birşey mi bu bir sorun mu acaba bilen
Benim aracım 1.4 benzinli .Aynı durum bende de var. Servis normal dedi.Ama pek içime sinmedi.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Debriyaj ve rölanti, Debriyaj ve rölanti İncelemesi, Debriyaj ve rölanti Videosu, Debriyaj ve rölanti Online izle, Debriyaj ve rölanti Fotoğrafı, Debriyaj ve rölanti Yorumu, Debriyaj ve rölanti Hakkında, Debriyaj ve rölanti Nedir, Debriyaj ve rölanti Açıklaması, Debriyaj ve rölanti Oyunu, Debriyaj ve rölanti Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Debriyaj sesi baray5 10 5,246 06-08-2019, Saat: 00:27
Son Yorum: KARTALL06
  Rölanti sorunu Levomania 3 3,862 31-01-2019, Saat: 10:25
Son Yorum: SiLGEC

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi