EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU
Arkadaşlar dün egea 2020 urban hatchback teslim aldım, araçta android telefonum ile bağlayıp müzik dinleyemiyorum. Hatta telefonu bağlamadı araca pin hatalı deyip ? Urban pluslarda blueetooth ile bağlanıp müzik dinlenebiliyor mu ? Benim gibi android telefonu bağlamada sorun yaşayanlar oldu mu ?
Beğenenler:
Başka bir telefon ile deneyin, bir sorun olmaması lazım, Urban pluslarda bluetooth ile bağlanıp müzik dinlenebiliyor.
Beğenenler:
(18-10-2020, Saat: 16:10)kocases yazdı: Arkadaşlar dün egea 2020 urban hatchback teslim aldım, araçta android telefonum ile bağlayıp müzik dinleyemiyorum. Hatta telefonu bağlamadı araca pin hatalı deyip ? Urban pluslarda blueetooth ile bağlanıp müzik dinlenebiliyor mu ? Benim gibi android telefonu bağlamada sorun yaşayanlar oldu mu ?
hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın. telefonda bluetooth açık ve pin kodunu doğru girdiyseniz herhangi bir sorun olmaması lazım.
[Resim: diiQM5.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU İncelemesi, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Videosu, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Online izle, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Fotoğrafı, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Yorumu, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Hakkında, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Nedir, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Açıklaması, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Oyunu, EGEA HB URBAN BLUETOOTH MÜZİK SORUNU Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Direksiyon tuşları ve arka camlar çalışmama sorunu ilyasberkay 4 48 24-01-2024, Saat: 10:15
Son Yorum: Caner8659
  EGEA Hatcback Radar Sorunu adnanalbyrk 18 5,579 09-01-2024, Saat: 17:11
Son Yorum: mesiak
  Egea 1.3 Urban Plus Start/Stop devrede fakat çalışmıyor? A.Bozoğlu 5 28 28-12-2023, Saat: 21:57
Son Yorum: A.Bozoğlu
  RE: Egea marş uzatma sorunu polat065 1 29 23-12-2023, Saat: 07:24
Son Yorum: ozgurakman1512
  Urban Paket araçlar için geri görüş kamerası montajı Caner K. 24 12,419 02-12-2023, Saat: 16:14
Son Yorum: sgmkey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi