Uyarı lambası

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyarı lambası
Bugün araca bindiğimde üçgen içinde ünlem işareti çıkan arıza lambası yandığını gördüm. Sorun nedir acaba bu durumla karşılaşan var mı?
Beğenenler:
(23-09-2020, Saat: 18:08)RotasızKaptan yazdı: Bugün araca bindiğimde üçgen içinde ünlem işareti çıkan arıza lambası yandığını gördüm. Sorun nedir acaba bu durumla karşılaşan var mı?
Bu cihazdan al, sorunun ne olduğunu sana söylesin.[Resim: 398c51917fd93dc21d02dbe68bc6fa95.jpg]

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(23-09-2020, Saat: 18:08)RotasızKaptan yazdı: Bugün araca bindiğimde üçgen içinde ünlem işareti çıkan arıza lambası yandığını gördüm. Sorun nedir acaba bu durumla karşılaşan var mı?
 Merhabalar

Uyarı lambası park sensörlerinde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Bazı tiplerde üçgen içinde ünlem işareti sembolu uyarı lambası alternatif olarak yanar.
Beğenenler:
Sabah bindiğimde lamba sönmüştü. Şuan herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Yardımlarınız için sağolun.
Beğenenler:
(23-09-2020, Saat: 21:49)Ergün Ekinci yazdı:
 Merhabalar

Uyarı lambası park sensörlerinde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Bazı tiplerde üçgen içinde ünlem işareti sembolu uyarı lambası alternatif olarak yanar.
Park sensörlerinden olduğu kesinmi acaba?
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Uyarı lambası, Uyarı lambası İncelemesi, Uyarı lambası Videosu, Uyarı lambası Online izle, Uyarı lambası Fotoğrafı, Uyarı lambası Yorumu, Uyarı lambası Hakkında, Uyarı lambası Nedir, Uyarı lambası Açıklaması, Uyarı lambası Oyunu, Uyarı lambası Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea Motor Lambası Yanıyor redworks 7 1,810 19-08-2020, Saat: 13:15
Son Yorum: Noter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi