Pas hakkında

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pas hakkında
Merhabalar 

2016 aracımın bagaj kapağında bagaj yerlerinde nokta şeklinde paslanmalar başlamış.Jant da erozyona uğramış.BU konu hakkında fikri ve önerisi olan arkadaşlarımı bekliyorum.Bide fotoğraf eklemeyi yapamadım.nasıl olduğunu anlatırsanız .Fotoğraf paylaşacağım.Şimdiden tşkler 
Keyifli sürüşler dilerim.

[img=200x200]file:///C:/Users/PCX/Desktop/20200920_145729.jpg[/img]
Beğenenler:
Resim görünmüyor ancak pas dediğiniz ağaç reçinesi olabilir mi?nokta nokta halinde

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(21-09-2020, Saat: 10:23)pashcat yazdı: Resim görünmüyor ancak pas dediğiniz ağaç reçinesi olabilir mi?nokta nokta halinde

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 merhaba

Öncelikle tşk ederim.Ağaç reçinesi olması biraz zor gibi bilemedim.Fotoğraf pc den ekleyemedim.Fotoğref eklesine yardımcı olursan ekleyebilirim.Keyifli sürüşler dilerim
Beğenenler:
(20-09-2020, Saat: 16:41)Ergün Ekinci yazdı: Merhabalar 

2016 aracımın bagaj kapağında bagaj yerlerinde nokta şeklinde paslanmalar başlamış.Jant da erozyona uğramış.BU konu hakkında fikri ve önerisi olan arkadaşlarımı bekliyorum.Bide fotoğraf eklemeyi yapamadım.nasıl olduğunu anlatırsanız .Fotoğraf paylaşacağım.Şimdiden tşkler 
Keyifli sürüşler dilerim.

[img=200x200]file:///C:/Users/PCX/Desktop/20200920_145729.jpg[/img]

Kimse fotoğraf eklemeyi bilmiyor Smile keyifli sürüşler dilerim
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Pas hakkında, Pas hakkında İncelemesi, Pas hakkında Videosu, Pas hakkında Online izle, Pas hakkında Fotoğrafı, Pas hakkında Yorumu, Pas hakkında Hakkında, Pas hakkında Nedir, Pas hakkında Açıklaması, Pas hakkında Oyunu, Pas hakkında Fiyatı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi