Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ
Herkese iyi aksamlar.Cumartesi gunu aracim teslim ediliyor ilk teslimde hediye yada aksesuar olarak ne hediye veriyorlar? Cevaplariniz icin simdiden Tesekkurler Smile
Beğenenler:
(14-01-2016, Saat: 19:39)adlyncr yazdı: Herkese iyi aksamlar.Cumartesi gunu aracim teslim ediliyor ilk teslimde hediye yada aksesuar olarak ne hediye veriyorlar? Cevaplariniz icin simdiden Tesekkurler Smile

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.. Allah kaza bela vermesin
Beğenenler:
hayırlı olsun . bayii den bayiiye degısıyor genelde. ama standart olan egeanın usb kalem ajanda anahtarlık vs. ekstra paspas olabilir kimisine cıkolata vermısler. aracla foto cerceve verılıyor falan bayiye göre degısıyor
Beğenenler:
(14-01-2016, Saat: 19:39)adlyncr yazdı: Herkese iyi aksamlar.Cumartesi gunu aracim teslim ediliyor ilk teslimde hediye yada aksesuar olarak ne hediye veriyorlar? Cevaplariniz icin simdiden Tesekkurler Smile

Aracınız hayırlı olsun.İyi günlerde kullanınız.Arkadaşlar söylemiş zaten kapabildiğiniz kadar kapın hediyelerden  Smile
Sosyal Medya Hesaplarımız
[Resim: facebook-color.png] [Resim: instagram-color.png] [Resim: twitter-color.png] [Resim: youtube-color.png]
Beğenenler:
Aynen oyle yapalim bide OPAR'dan baktik krom set ve bagaj havuzu alacaktik daha gelmemis demisler bu nasil sacmalik? Sad
Beğenenler:
Bende bugün teslim aldım aracımı sadece çikolata veriyorlardı orijinal kauçuk paspas takımını istedim ayrıca usp, kalem, ajanda, anahtarlık v.b. olan bir kutu verdiler başka da birşey yok sanırım

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
(14-01-2016, Saat: 23:10)impossible yazdı: Bende bugün teslim aldım aracımı sadece çikolata veriyorlardı orijinal kauçuk paspas takımını istedim ayrıca usp, kalem, ajanda, anahtarlık v.b. olan bir kutu verdiler başka da birşey yok sanırım    

Hayırlı olsun.. Allah kaza bela vermesin
Beğenenler:
Teşekkür ederim Amin hepimize kazasız belasız günler İnşallah

[Resim: efbbc0f6b0e19d9ae26339cb41c014f9.jpg]
Beğenenler:
usp, kalem, ajanda, anahtarlık MI...? BANA VERMEDİLER........SADECE İLK YARDIM ÇANTASI (SÖNDÜRÜCÜSÜZ) VERDİLER O KADAR....

NEVŞEHİR/NİĞDE KAVAS OTOMOTİV EĞER (usp, kalem, ajanda, anahtarlık ) BUNLAR STANDART ARACLA GELİPTE VERMİYORSAN ...... MERKEZE YAZIYORUM....
Beğenenler:
(27-01-2016, Saat: 10:19)maviares yazdı: usp, kalem, ajanda, anahtarlık MI...? BANA VERMEDİLER........SADECE İLK YARDIM ÇANTASI (SÖNDÜRÜCÜSÜZ) VERDİLER O KADAR....

NEVŞEHİR/NİĞDE KAVAS OTOMOTİV EĞER (usp, kalem, ajanda, anahtarlık ) BUNLAR STANDART ARACLA GELİPTE VERMİYORSAN ...... MERKEZE YAZIYORUM....
Standart isteyin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ İncelemesi, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Videosu, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Online izle, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Fotoğrafı, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Yorumu, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Hakkında, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Nedir, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Açıklaması, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Oyunu, Fiat Egea ARACİN İLK TESLİMİ Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Cross 1.4 Yakıt Hakkında Ryhmes 3 27 13-02-2023, Saat: 16:10
Son Yorum: shaq1907
  Fiat Egea 1.4 Fire Easy 2017 Aldım Arkadaşlar :) burakkoyuncu 0 22 19-01-2023, Saat: 20:41
Son Yorum: burakkoyuncu
  Fiat Egea Easy Multimedya Mukur 1 335 24-09-2021, Saat: 07:40
Son Yorum: y.kara
  Fiat Egea Kullanıcı Yorumları EgeaClub 340 496,421 03-08-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: Fthreis
  Fiat Egea Motor Seçenekleri ve Yakıt Tüketimi EgeaClub 88 64,310 31-05-2021, Saat: 13:37
Son Yorum: ilkr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi