DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI
Aracımın debriyajına basıp yavaşça kaldırdığımda kapı gıcırdamasına benzer bir ses duymaktayım.Aynı ses Hızlı basıp çekildiğinde gelmiyor .Pedalın altına eğilip burcunu yağlamama rağmen ses 1 dakika sonra yeniden devam etti.Konuyla ilgili deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.2016 model1.6 Multijet Lounge.Teşekkür ederim.
Beğenenler:
aynı sorun benim 1.3 dizelde de var bende merak ediyorum sebebini.
Beğenenler:
(11-07-2020, Saat: 16:08)FAZEMARDA yazdı: Aracımın debriyajına basıp yavaşça kaldırdığımda kapı gıcırdamasına benzer bir ses duymaktayım.Aynı ses Hızlı basıp çekildiğinde gelmiyor .Pedalın altına eğilip burcunu yağlamama  rağmen ses 1 dakika sonra yeniden devam etti.Konuyla ilgili deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.2016 model1.6 Multijet Lounge.Teşekkür ederim.
Serviste bende bu sesin geldiğini belirttim. Usta da çift taraflı bantın bir tarafını debriyajın değdiği alt kısımdaki yere yapıştırdı. Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum o ses gitti. Yıprandıkça ben kendim yapıştırırım artık. İyi günler.
Beğenenler:
(17-07-2020, Saat: 11:43)msisci yazdı:
(11-07-2020, Saat: 16:08)FAZEMARDA yazdı: Aracımın debriyajına basıp yavaşça kaldırdığımda kapı gıcırdamasına benzer bir ses duymaktayım.Aynı ses Hızlı basıp çekildiğinde gelmiyor .Pedalın altına eğilip burcunu yağlamama  rağmen ses 1 dakika sonra yeniden devam etti.Konuyla ilgili deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.2016 model1.6 Multijet Lounge.Teşekkür ederim.
Serviste bende bu sesin geldiğini belirttim. Usta da çift taraflı bantın bir tarafını debriyajın değdiği alt kısımdaki yere yapıştırdı. Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum o ses gitti. Yıprandıkça ben kendim yapıştırırım artık. İyi günler.

Hocam biraz daha açar mısınız? Nereye yapıştırıyoruz tam olarak bantı? Görsel olarak görürsek daha faydalı olur.
Beğenenler:
Benimde aynı sorunum vardı. Plastikler birbirine sürttüğü için gıcırdama sesi yapıyordu aşırı sesli olarak. Silikon sprey alıp sıktım.
Beğenenler:
Aynı sorun bende de mevcut fakat ses her zaman gelmiyor. Cumartesi servise gideceğim arkadaşlar bir kontrol etsin bakalım ne diyecekler.
Beğenenler:
Bu sorun için servise gittim debriyaj üst grubu değişti debriyaj değişti olmadı en so. Ben pedalın altında plastikler in birbitine değdiği yere yağ sıktım geçti ben çözdüm sorunu

ANE-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI İncelemesi, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Videosu, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Online izle, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Fotoğrafı, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Yorumu, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Hakkında, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Nedir, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Açıklaması, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Oyunu, DEBRİYAJ PEDALI GICIRDAMASI Fiyatı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi