2020 Hatchback Led Ampuller

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 Hatchback Led Ampuller
Merhaba arkadaşlar, 2020 model Hatchback 1.4 Lounge için led ampul tavsiyeleriniz nelerdir? Stark markalı bir set var n11'de uzun+kısa+sis şeklinde, bu markayla ilgili herhangi bir sorun yaşayan var mı? Ömrü nasıl? Uzun süre götürür mü acaba? Bir de bunun haricinde geri vites, park, plaka, tavan, bagaj için hangi tür led almalı? https://urun.n11.com/xenon-far/fiat-egea-simsek-etkili-csp-canbus-mini-led-xenon-uzun-kisa-sis-P362851578
Beğenenler:
Selam motosiklette mini serisini kullanıyorum memnunum (h7+h7).

Egea yada almak istiyorum ama mercekli farlar için acaba doğru bir tercih olur mu bende karar veremedim.
Std. H7 merceklerle led kullanmış duvar fotosu çekmiş birileri olsa keşke.
Beğenenler:
Başka bi konuda da yazdım buraya da yazayım . Mercekli yada merceksiz farda şu piyasanın en hüzel ürünü stark . 2 arkadaş mercekli farda bende merceksiz farda kullanıyorum . Fullpower gerçekten çok başarılı . Ben uzun+gündüz de fullpower , kısalarda supervision mini pro kullanıyorum . Merceksiz olmasına rağmen çok başarılı çizgisel odaklama yapıyor. Arkadaş mercekli farda fullpower 360 kullanıyor çok memnun. 30000 saat ömür vaadi var . Ben 10000 saat kullanmaya razıyım . Nightgun serisi çok başarılı gelmedi bana . Maddi sorun yoksa kesinlikle fullpower.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

2020 Hatchback Led Ampuller, 2020 Hatchback Led Ampuller İncelemesi, 2020 Hatchback Led Ampuller Videosu, 2020 Hatchback Led Ampuller Online izle, 2020 Hatchback Led Ampuller Fotoğrafı, 2020 Hatchback Led Ampuller Yorumu, 2020 Hatchback Led Ampuller Hakkında, 2020 Hatchback Led Ampuller Nedir, 2020 Hatchback Led Ampuller Açıklaması, 2020 Hatchback Led Ampuller Oyunu, 2020 Hatchback Led Ampuller Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fiat Egea Hatchback Arka Difüzör Önerisi ? IGuvenir 1 3,342 24-06-2016, Saat: 15:05
Son Yorum: EYK50
  Fiat Egea Hatchback Abarth Heisenberg 0 2,217 22-03-2016, Saat: 14:37
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi