LPG servis - Sayfa 3

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPG servis
(13-05-2020, Saat: 17:10)Livaneli yazdı: Ben zaten kimseye kaç km gider falan diye bir şey demedim ki. Millet yazmış ne kadar gittiğini bende benim kullanımıma göre şu kadar gidiyor yazdım. Tüketim değerinin (lt üzerinden konuşuyorum) normal olması sizin aracı nasıl kullandığınıza bağlıdır. Ben sakin kullandığıma göre benim tüketimimin az olması normal. @eyyupburakay ın kullanımına görede onun o şekilde tüketmesi normal olacaktır. Anormal olan şey ise aracı sakin kullanıpta tüketimin fazla olması ya da tam tersi olmasıdır.
Tabiki önemli olan kuruş hesabı km hesabı değildir. Önemli olan aracın 100 kmde ortalama kaç litre yakıt tükettiğidir. Son defa söylüyorum Ankarada yaşıyorum bulunduğum konum trafikli yoğun bir bölge değil ve bu zamana kadar Ankara içinde 100 kmde ortalama LPG tüketimim 7.2 değerini geçmiş değil ki çoğu zamanda hep 6.5 civarlarında geziyorum.
Son olarak ise LPG kitinin ve ayarınında LPG tüketimine etkisi vardır.
Yanlış anlamasın sizin örneğinizden cevap vermek istedim yoksa sizin öyle bir mantık kurduğunuzu söylemek istemedim .

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
@eyyupburakay ben bilirim havalarında hiç bir zaman olmadım . Aksine bildiğim ve güvenirliliğinden emin olduğum konuda yorum yapmadan bilimsel bir gerçeği paylaştım . Hiç bir zaman km ve kuruş hesabı ile gerçeğe ulaşamasınız . Çankaya bölgesinde Shell gaz 3.50 civarı , Altındağ bölgesinde shellden dün 2.99 aldım . Hesabı neye göre yapıcaksın? Mamak bölgesinde 2.60 civarı satan yerler bile var . Çankaya bölgesi çok engebeli Eryaman tarafı dümdüz ova . Senin gaz ayarın daha az yaksın diye fakir ayarlanmış olabilir ben performans istedim zengin ayarlanmış olabilir . (Tabi optimum değerler arasında ) Dünyayı yeniden keşfe çıkmıyoruz . Benzin , motorin yada lpg bütün yakıtlarda bilimsel hesap litre bazında yapılır . Unutmayın bilmek ayıp değil öğrenmemek ayıptır . Saygılar .

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

LPG servis, LPG servis İncelemesi, LPG servis Videosu, LPG servis Online izle, LPG servis Fotoğrafı, LPG servis Yorumu, LPG servis Hakkında, LPG servis Nedir, LPG servis Açıklaması, LPG servis Oyunu, LPG servis Fiyatı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi