LPG servis

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPG servis
Merhabalar

Geçen hafta yetkili servis aradı.Lpg de montajın ve egea yol arkadaşımda kampanya.İlgilenirseniz bayiye bekliyoruz.Bende ertesi günü bilgi almak için gittim.LPG montajını 4750tl size özel yol arkadaşımında 750 tl takılabileceğini söylediler.Araçım garanti dışı olduğunu söyledim LPG montajın da indirim yaparmısınız diye size 4700tl olur dedi.Dışarıdaki LPG montajından 2 katı olduğunu söyledim.Biz garanti veriyoruz.Diğer LPG montaj servislerde veriyor dedim.Taksit var mı? diye bi soru sordum 2 taksit dedi.Çok az dedim Bankanız arayıp taksit yaptırabileceğimi söylediler.Laf çok uzun oldu.Kısacası Servislerde kampanya yok :Smile))düdüklemek için yer arıyorlar.....
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 00:08)eyyupburakay yazdı:
(09-05-2020, Saat: 15:17)Ergün Ekinci yazdı: Merhabalar

Geçen hafta yetkili servis aradı.Lpg de montajın ve egea yol arkadaşımda kampanya.İlgilenirseniz bayiye bekliyoruz.Bende ertesi günü bilgi almak için gittim.LPG montajını 4750tl size özel yol arkadaşımında 750 tl takılabileceğini söylediler.Araçım garanti dışı olduğunu söyledim LPG montajın da indirim yaparmısınız diye size 4700tl olur dedi.Dışarıdaki LPG montajından 2 katı olduğunu söyledim.Biz garanti veriyoruz.Diğer LPG montaj servislerde  veriyor dedim.Taksit var mı? diye bi soru sordum 2 taksit dedi.Çok az dedim Bankanız arayıp taksit yaptırabileceğimi söylediler.Laf çok uzun oldu.Kısacası Servislerde kampanya yok :Smile))düdüklemek için yer arıyorlar.....

Merhaba,

Şimdi her servis bir değil. Sanırsam siz kayseri de ki servise gittiniz. Ben mesela araba alacağım sıra bayileri aradım tek telefona bakmayan orasıydı. Tanıdık vardı inciroğluna gönderdik ilgi olmadı. Aynı şekilde lpg takacağım zaman servis aradım gene aynı şekilde en yüksek fiyatı veren kayseri oldu. Ben serviste taktım şahsen. Park sensörü ile taktım. Takmamın sebebi de araçla birlikte lpg garantisi devam etmesi yani yarın bir gün ışık yanınca servise götür ver yapsın. Dışarda az az para vererek zaten aynı maliyete geliyor. Önceden lpgli araba kullandık bir de anlamamaları ve orayı burayı delmeleri beni deli etmişti. Benzin deposunu bile delmişlerdi. Ama şimdi sizin arabanızın garantisi yok bir şey diyemem o konuda. Şahsen benim de arabam garantisi olmasa dışardan taktırırdım. Ama serviste taktıracaksanız civardaki servisleri bir arayın derim.

iyi günler.

Merhabalar

ilginiz için tşk ederim.Kayseri de tek bayi var.1.6 otomatik vites LPG ye daha karar  veremedim.Araçın performasından düşüş olur diye ne bileyim şimdilik bu şekilde kullanıyorum.
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 11:49)Ergün Ekinci yazdı:
(10-05-2020, Saat: 00:08)eyyupburakay yazdı: Merhaba,

Şimdi her servis bir değil. Sanırsam siz kayseri de ki servise gittiniz. Ben mesela araba alacağım sıra bayileri aradım tek telefona bakmayan orasıydı. Tanıdık vardı inciroğluna gönderdik ilgi olmadı. Aynı şekilde lpg takacağım zaman servis aradım gene aynı şekilde en yüksek fiyatı veren kayseri oldu. Ben serviste taktım şahsen. Park sensörü ile taktım. Takmamın sebebi de araçla birlikte lpg garantisi devam etmesi yani yarın bir gün ışık yanınca servise götür ver yapsın. Dışarda az az para vererek zaten aynı maliyete geliyor. Önceden lpgli araba kullandık bir de anlamamaları ve orayı burayı delmeleri beni deli etmişti. Benzin deposunu bile delmişlerdi. Ama şimdi sizin arabanızın garantisi yok bir şey diyemem o konuda. Şahsen benim de arabam garantisi olmasa dışardan taktırırdım. Ama serviste taktıracaksanız civardaki servisleri bir arayın derim.

iyi günler.

Merhabalar

ilginiz için tşk ederim.Kayseri de tek bayi var.1.6 otomatik vites LPG ye daha karar  veremedim.Araçın performasından düşüş olur diye ne bileyim şimdilik bu şekilde kullanıyorum.

Benim aracım da 1.6 etorq hiç çekiş sorunu yok. Kafanız da hiç soru işareti olmasın vakit kaybetmeden taktirin. Atikler grand şuan 2.200 ile 2.400 TL arası fiyatları değişiyor. Fazla para vermenize gerek yok.
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 15:43)Onursoysal yazdı: Benim aracım da 1.6 etorq hiç çekiş sorunu yok. Kafanız da hiç soru işareti olmasın vakit kaybetmeden taktirin. Atikler grand şuan 2.200 ile 2.400 TL arası fiyatları değişiyor. Fazla para vermenize gerek yok.

Merhabalar

otomatik vites mi ?Simit depo mu ?
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 15:52)Ergün Ekinci yazdı:
(10-05-2020, Saat: 15:43)Onursoysal yazdı: Benim aracım da 1.6 etorq hiç çekiş sorunu yok. Kafanız da hiç soru işareti olmasın vakit kaybetmeden taktirin. Atikler grand şuan 2.200 ile 2.400 TL arası fiyatları değişiyor. Fazla para vermenize gerek yok.

Merhabalar

Otomatik vites. Simit depo. Dolum yeri benzin dolum yerinde. Hiçte sorun yaşamadım. Işık bile yakmadı.
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 17:18)Onursoysal yazdı:
(10-05-2020, Saat: 15:52)Ergün Ekinci yazdı: Merhabalar

Otomatik vites. Simit depo. Dolum yeri benzin dolum yerinde. Hiçte sorun yaşamadım. Işık bile yakmadı.

tşkler bilgi için Smile)

2016 model urban paket şuan ki 15.00km oldu sanırsam :Smile))O zaman bu hafta bir araştırma yapayım ve taktırayım. Benzin 5,89tl olmuşken
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 18:09)eyyupburakay yazdı:
(10-05-2020, Saat: 17:33)Ergün Ekinci yazdı: tşkler bilgi için Smile)

2016 model urban paket şuan ki 15.00km oldu sanırsam :Smile))O zaman bu hafta bir araştırma yapayım ve taktırayım. Benzin 5,89tl olmuşken

Sizin araçlar çift kavrama mı oluyor?

Yok tam otomatik. Atiker Grand doğru tercih
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 18:57)eyyupburakay yazdı:
(10-05-2020, Saat: 18:47)Onursoysal yazdı: Yok tam otomatik. Atiker Grand doğru tercih

deponuz 42 litre mi kaç km gidiyorsunuz?

Evet 42 lt. Ama kaç km gidiyor hiç hesap yapmadım. Ama LPG de 100 km de 9-9.5 lt felan yakıyor. Siz öyle hesaplayın Wink

Sizin araç 1.4 mü?

Taktıracaksanız vakit kaybı yapmayın. Geçen her km sizin zararınıza Wink
Beğenenler:
(10-05-2020, Saat: 22:50)eyyupburakay yazdı:
(10-05-2020, Saat: 19:52)Onursoysal yazdı: Evet 42 lt. Ama kaç km gidiyor hiç hesap yapmadım. Ama LPG de 100 km de 9-9.5 lt felan yakıyor. Siz öyle hesaplayın Wink

Sizin araç 1.4 mü?

Taktıracaksanız vakit kaybı yapmayın. Geçen her km sizin zararınıza Wink
Ben taktırdım 280 km iken bayiden aldım aracı başka servis takıyordu gidip takdırdım. Bayada bindik zaten. Uzun yol yapıyoruz biz çoğunlukla. 1.4 araç. Ben ortalama şehir içi 8 civarı görüyorum. 8 i geçtiği çok nadir. Ama araç 300-320 km yapıyor. Bazı arkadaşların arabası 400 felan yapıyor ondan merak ettim gerçekten benim yakıtta mı araçta mı sıkıntı var anlamış değilim.

8 lt daha ne yakacak çok iyi rakam lpg de
Beğenenler:
Ben şehir dışı 36 lt gaz ile 550 ile 600 km arası gidebiliyorum. (90-100 km hız aralığında) Şehir içi hiç hesaplamadım.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

LPG servis, LPG servis İncelemesi, LPG servis Videosu, LPG servis Online izle, LPG servis Fotoğrafı, LPG servis Yorumu, LPG servis Hakkında, LPG servis Nedir, LPG servis Açıklaması, LPG servis Oyunu, LPG servis Fiyatı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi