Egea konfor paketi - Sayfa 2

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea konfor paketi
(07-05-2020, Saat: 19:03)lwnth yazdı: Rica ederim arkadaslar. Boyle seyleri paylasmak lazim Smile

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Az bir parça arttı onuda direksiyonun altındaki göze uydurdum. Egea da genel manada kapı paneli az daha kaliteli soft malzeme olsa tadından yenmez.
Beğenenler:
(08-05-2020, Saat: 20:36)baba_yaga yazdı:
(07-05-2020, Saat: 19:03)lwnth yazdı: Rica ederim arkadaslar. Boyle seyleri paylasmak lazim Smile

Az bir parça arttı onuda direksiyonun altındaki göze uydurdum. Egea da genel manada kapı paneli az daha kaliteli soft malzeme olsa tadından yenmez.
Aynen iki parca artiyo. Sanirim onlar da o goz icin. Ben de oraya yapistirdim.

Beğenenler:
Arkadaşlar Bu Ürünü Ankara'dan Mağaza yada elden alabileceğimiz bir yer var mı bilginiz var mı acaba.?
Beğenenler:
(30-10-2020, Saat: 09:41)Ozakisampi yazdı: Arkadaşlar Bu Ürünü Ankara'dan Mağaza yada elden alabileceğimiz bir yer var mı bilginiz var mı acaba.?
Bir çoğunu bulursunuz . Hangi ürünü istediğinize bağlı . Mesela kapı ve kaput fitilini internet dahil en ucuz ünlü Otodan temin edebilirsiniz . Diğer parçalarda bu firmada bulunabilir . Led ampuller ise ben stark kullanıyorum. Ankara'da turan güneş da oem car parts firmasında bulabilirsiniz .

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Stark ledlerin fiyatı ne kadar söydediğimiz yerde. Bir de hangi modelini kullanıyorsunuz

Beğenenler:
(30-10-2020, Saat: 22:26)Zülfü yazdı: Stark ledlerin fiyatı ne kadar söydediğimiz yerde. Bir de hangi modelini kullanıyorsunuz

Uzun+gündüz h15 stark fullpower
Kısa h7 stark supervision pro canbus kullanıyorum . Kısada da fullpower isterdim de bütçemi aştı açıkçası . Uzun için zaten nerdeyse alternatif yok kesip biçme olmadan Bir tek bu oluyor .
Bu firmada fullpower 550 TL, supervision 250 TL, supervision pro 300 TL . Uzunları kendim temin ettim kısayı burdan aldım.

Beğenenler:
Eline sağlık.

Beğenenler:
Uzunlara H15 takmak için soketin tırnaklarını kırmak zorunlu mu peki. Bir çaresi yok mu?

Beğenenler:
Arkadaslar halojen far icin dizayn edilen farlara neden led takiyosunuz karsidan geleni kör etmek icin mi

Beğenenler:
(31-10-2020, Saat: 18:59)Zülfü yazdı: Uzunlara H15 takmak için soketin tırnaklarını kırmak zorunlu mu peki. Bir çaresi yok mu?
Maalesef zorunlu başka çaresi yok . Çoğu araçta zaten o tırnak yok gayet sağlıklı oluyor .

(31-10-2020, Saat: 21:01)lwnth yazdı: Arkadaslar halojen far icin dizayn edilen farlara neden led takiyosunuz karsidan geleni kör etmek icin mi
Karşı tarafın gözünü almasın diye zaten stark marka kullanıyoruz . Yoksa piyasada 100 liraya çok led var. Biraz araştırma yaparsanız fokus özellikli ve kimseyi rahatsız etmediğini görebilirsiniz . Daha selektör yapan olmadı olacağını da sanmıyorum . Bu merceksiz fardaki odaklama için örnek . Halojen ampul gibi odaklanmış görüldüğü üzere .

[Resim: 0c784ae3fbb8397a9ca7e6354b06300e.jpg]
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea konfor paketi, Egea konfor paketi İncelemesi, Egea konfor paketi Videosu, Egea konfor paketi Online izle, Egea konfor paketi Fotoğrafı, Egea konfor paketi Yorumu, Egea konfor paketi Hakkında, Egea konfor paketi Nedir, Egea konfor paketi Açıklaması, Egea konfor paketi Oyunu, Egea konfor paketi Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  baba_yaga klima, trim sesleri ve konfor baba_yaga 10 5,186 29-06-2018, Saat: 17:37
Son Yorum: ardicli2000
  Deri Paketi & Navigasyon Paketi peter_tagtgren 2 2,185 19-12-2016, Saat: 22:04
Son Yorum: EgeaClub

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi