dış ısı göstergesi

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dış ısı göstergesi
egealardaki ısı göstergesi dış ısı değil mi?tablet ekranda dış ısı yazıyor ve kadrandaki ile aynı oluyor.benim anlamadığım şu:madem bu dış ısı ise neden arabaya ilk bindiğimde 27 derece ise beş dk içinde 4 derece birden düşebiliyor.her binmemde aynısı oluyor.ısı düşüyor ve aklıma acaba bu iç ısı mı camı vs açtığımız için mi düşüyor  sorusu geliyor
Beğenenler:
(11-03-2020, Saat: 06:56)egeacı99 yazdı: egealardaki ısı göstergesi dış ısı değil mi?tablet ekranda dış ısı yazıyor ve kadrandaki ile aynı oluyor.benim anlamadığım şu:madem bu dış ısı ise neden arabaya ilk bindiğimde 27 derece ise beş dk içinde 4 derece birden düşebiliyor.her binmemde aynısı oluyor.ısı düşüyor ve aklıma acaba bu iç ısı mı camı vs açtığımız için mi düşüyor  sorusu geliyor

Araç hareket ettikten sonra rüzgar nedeni ile olabilir mi?
Araç durduğunda ısıyı algılayan sensör (yeri nerede bilmiyorum) eğer sac parçaya yakın ise yazın sac ısındığı için sensörü etkiler ve yüksek gösterir. Araç hareket ettikçe rüzgar ile bir miktar ısı düşer.
İç ısı göstergesi değil o.
Beğenenler:
(11-03-2020, Saat: 06:56)egeacı99 yazdı: egealardaki ısı göstergesi dış ısı değil mi?tablet ekranda dış ısı yazıyor ve kadrandaki ile aynı oluyor.benim anlamadığım şu:madem bu dış ısı ise neden arabaya ilk bindiğimde 27 derece ise beş dk içinde 4 derece birden düşebiliyor.her binmemde aynısı oluyor.ısı düşüyor ve aklıma acaba bu iç ısı mı camı vs açtığımız için mi düşüyor  sorusu geliyor

Bu durum Fiat' larda oluyor. Her araçta oluyor ama nedense Fiat' larda bariz oynamalar oluyor. Sanırım ısı ölçen cihazın konumu ile alakalı. Özellikle yazın güneş altında saatlerce kalsın örneğin 50 derece görüp hareket halinde 34-35 lere iniyor. Konuyu dağatacak sanırım ama aynı durum yol bilgisayarı içinde geçerli. Çok tutarsız değişiyor bence menzil. Yada çalışma mantığı biraz diğer markalardan farklı.
Beğenenler:
Anladım.teşekkür ederim
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

dış ısı göstergesi, dış ısı göstergesi İncelemesi, dış ısı göstergesi Videosu, dış ısı göstergesi Online izle, dış ısı göstergesi Fotoğrafı, dış ısı göstergesi Yorumu, dış ısı göstergesi Hakkında, dış ısı göstergesi Nedir, dış ısı göstergesi Açıklaması, dış ısı göstergesi Oyunu, dış ısı göstergesi Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Egea dış ortam ısı gostergesi Kml 0 71 25-02-2022, Saat: 13:43
Son Yorum: Kml

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi