Egea geri görüş kamerasını aktif etme - Sayfa 3

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea geri görüş kamerasını aktif etme
Geri vitese taktığınızda ölçü aletiyle 12 voltun olduğu uçlara bağlanıcak. kablo renklerini hatırlayamadım eksi olan siyah diğeride zıt taraftan 2. Kabloydu sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Beğenenler:
https://i.hizliresim.com/gPaWBZ.jpg bağlantim bu sekilde dogru sanirim
Beğenenler:
(03-01-2020, Saat: 19:51)kemal4455 yazdı: https://i.hizliresim.com/gPaWBZ.jpg bağlantim bu sekilde dogru sanirim
Evet doğru galiba mavi olan beslenin eksi si mi

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Mavi eksi evet ya pjmlerim tam oturmuyor yada 31 32 + - ters diye dusunuyorum en yakın zamanda deneyecegim destegin icin tesekkurler
Beğenenler:
(03-01-2020, Saat: 20:05)kemal4455 yazdı: Mavi eksi evet ya pjmlerim tam oturmuyor yada 31 32 + - ters diye dusunuyorum en yakın zamanda deneyecegim destegin icin tesekkurler
Önemli değil ,kullandığınız kameraylada alakalı olabilir her kamera çalışmadığı hakkında yorumlar okumuştum

Beğenenler:
Evet bende forumda gordugum kamerayi aldim o yuzden
Beğenenler:
(03-01-2020, Saat: 20:23)kemal4455 yazdı: Evet bende forumda gordugum kamerayi aldim o yuzden
Teyp arkasına pin bulabildiniz mi yoksa kablolarimi soktunuz sadece

Beğenenler:
Pim buldum oyle yaptım sen nasil yaptin hangi pimleri yerlestirdin
Beğenenler:
(04-01-2020, Saat: 17:45)kemal4455 yazdı: Pim buldum oyle yaptım sen nasil yaptin hangi pimleri yerlestirdin
Ben bulamadım kabloları bi şekilde temas ettirdim
Sanayiden mı buldunuz pinleri

Beğenenler:
Merhaba,öncelikle detaylı anlatım için çok teşekkür ediyorum.A5 numaralı mavi adaptörü nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz ? Bu konuda takıldım yardımınızı bekliyorum.bir de linkteki Elm cihazı olur mu siz nereden satın aldınız acaba ?
https://urun.n11.com/tespit-ve-test-cihazlari/elm327-arac-ariza-tespit-cihazi-obd2-v15-usb-P137270628
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea geri görüş kamerasını aktif etme, Egea geri görüş kamerasını aktif etme İncelemesi, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Videosu, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Online izle, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Fotoğrafı, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Yorumu, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Hakkında, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Nedir, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Açıklaması, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Oyunu, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Urban Paket araçlar için geri görüş kamerası montajı Caner K. 27 12,510 Dün, Saat: 09:43
Son Yorum: İtoprak2005
  AlfaOBD yada Multiecuscan ile Özellik Aktif Etme myfallling45 4 170 27-12-2023, Saat: 20:58
Son Yorum: A.Bozoğlu
  Servis Gönüllü Geri çağırma Hk. esozbir 4 77 04-12-2023, Saat: 17:41
Son Yorum: esozbir
  Çalıştıktan 2-3 Sn Sonra Stop Etme Sorunu cihantunc 0 21 21-04-2023, Saat: 23:24
Son Yorum: cihantunc
Question Egea Geri Vitese Geçmeme Sorunu Abdullah 2 207 09-12-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: y.kara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi