Egea geri görüş kamerasını aktif etme - Sayfa 2

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea geri görüş kamerasını aktif etme
(29-12-2019, Saat: 18:15)tuncayy yazdı: gerçekten çok teşekkürler hocam ilginiz için.. uconnect teybin arkasın da sanırım pin girişleri.teybi sökmek biraz maharet gerektiriyor galiba.
YouTube te nasıl sökülecegini gösteriyor başka bir teyp takarken
https://youtu.be/9e6AdTqAO70

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Allah razı olsun. Emeğinize sağlık hocam. Araç gelince uygulayacağım bende. İnşallah halledebilirim.
Beğenenler:
Hocam uconnect teypin 31 32 pimlerine girdim fisleri arka sol stop lambasından şase ve geri vites tetigide almama ragmen goruntu gelmiyor sizin dediiniz kamerayi aldim ekranda sadece kamera sistemi kullanilamiyor yazisi cikiyor
Beğenenler:
Kardeşim merhaba multi ecu scan ile gövdeye bağlanıp rear camera yı aktif edip proxy hizalama yapman lazım

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
(03-01-2020, Saat: 13:32)kemal4455 yazdı: Hocam uconnect teypin 31 32 pimlerine girdim fisleri arka sol stop lambasından şase ve geri vites tetigide almama ragmen goruntu gelmiyor sizin dediiniz kamerayi aldim ekranda sadece kamera sistemi kullanilamiyor yazisi cikiyor
Mavi ekran geliyorsa kamera arızalı olabilir
Teybin arkasındaki pinlere tam temas etmiyor olabilir
Ölçü aletiniz varsa sarı video kablosunu ölçün ortası + dışı- şeklinde olctugunuzde voltaj göstermesi gerek gösteriyormiyorsa dedigim gibi kamera arızalı olabilir

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beğenenler:
Multiecusan ile aktif ettim aktif etmeden once geri vitese taktigimda ekranda hicbisy olmuyodu zaten aktiflestirdikten sonra kamera bagli olmasina ragmen kamera sistemi kullanilamaz yazisi cikiyor kamera denedim saglam arkadan baglanti nasil yaptiniz paylasirmsnz lutfen
Beğenenler:
(03-01-2020, Saat: 18:33)kemal4455 yazdı: Multiecusan ile aktif ettim aktif etmeden once geri vitese taktigimda ekranda hicbisy olmuyodu zaten aktiflestirdikten sonra kamera bagli olmasina ragmen kamera sistemi kullanilamaz yazisi cikiyor kamera denedim saglam arkadan baglanti nasil yaptiniz paylasirmsnz lutfen

Kameranın artı eksi kabloları var o kabloları geri vites lambasının soketinden almalısın, geri vitese takınca soketi çıkar artı ve eksi uçlarını bulun ben kesmeden soket pinlerini çıkarıp kabloları pinlerin çevresine bağlayıp yerine taktım. Kameranın sarı uçlu kablosunda bulunan tetik kablolarını kullanmıyoruz bizim araçlarda tetik kendinden var voltaj beslemesini doğru yaptıysanız kamera çalışması gerekli harici yaptığım bişey yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Beğenenler:
Şöyle anladim dogrumudur baglanti sekli geri vites kablosunu kontrol kalemi ile buluyorum kameranin kirmizi yani arti ucuna bagliyorum Şase olan yani eksi onuda stop lambasinin siyah olana bagliyorum tetik kablosu boşda kalıyor
Beğenenler:
(03-01-2020, Saat: 18:49)kemal4455 yazdı: Şöyle anladim dogrumudur baglanti sekli geri vites kablosunu kontrol kalemi ile buluyorum kameranin kirmizi yani arti ucuna bagliyorum Şase olan yani eksi onuda stop lambasinin siyah olana bagliyorum tetik kablosu boşda kalıyor
Resim ekliyerek anlatmaya çalıştım

[Resim: 4bb79e4a9232b57fcafa11f4fe005d3f.jpg]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Beğenenler:
Resim icin tesekkurler sadece simdi kameranjn power kablosu varya onun arti olan ucunu stop lambasinda nereye baglucam geri vitese takip cikardigimda kontrol kalemi ile buldugum ucami yoksa surekli elektrik olan kabloyami
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea geri görüş kamerasını aktif etme, Egea geri görüş kamerasını aktif etme İncelemesi, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Videosu, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Online izle, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Fotoğrafı, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Yorumu, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Hakkında, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Nedir, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Açıklaması, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Oyunu, Egea geri görüş kamerasını aktif etme Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AlfaOBD yada Multiecuscan ile Özellik Aktif Etme myfallling45 4 168 27-12-2023, Saat: 20:58
Son Yorum: A.Bozoğlu
  Servis Gönüllü Geri çağırma Hk. esozbir 4 77 04-12-2023, Saat: 17:41
Son Yorum: esozbir
  Urban Paket araçlar için geri görüş kamerası montajı Caner K. 24 12,419 02-12-2023, Saat: 16:14
Son Yorum: sgmkey
  Çalıştıktan 2-3 Sn Sonra Stop Etme Sorunu cihantunc 0 21 21-04-2023, Saat: 23:24
Son Yorum: cihantunc
Question Egea Geri Vitese Geçmeme Sorunu Abdullah 2 207 09-12-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: y.kara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi