Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ?

Reklam Verin Reklam Verin
Reklam Verin Reklam Verin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ?
Merhaba arkadaşlar egeada yeniyim gerçi henüz almadımda bir kaç gün sonra teslim alıcam aracı. Fakat çevremde egeanın ikinci elinde fiyat çok düşüyor muhabbeti döndü ve sinirimi bozdular biraz.

Sedanlardan kuşkum yok ikinci eli sağlam fakat hb lerin piyasa durumu nasıl tam kestiremedim açıkçası.
Beğenenler:
(24-08-2019, Saat: 02:18)nicksizn yazdı: Merhaba arkadaşlar egeada yeniyim gerçi henüz almadımda bir kaç gün sonra teslim alıcam aracı. Fakat çevremde egeanın ikinci elinde fiyat çok düşüyor muhabbeti döndü ve sinirimi bozdular biraz.

Sedanlardan kuşkum yok ikinci eli sağlam fakat hb lerin piyasa durumu nasıl tam kestiremedim açıkçası.

ikinci el araç satan sitelerde hb araç fiyatlarını inceleyin.
Beğenenler:
Her malın illaki bir alıcısı bulunur, daha aracı almadan satmayı düşünen başka bir piyasa bizden başka yoktur sanırım, aracınız şimdiden hayırlı olsun, onu bunu boşverin aracınızın keyfini sürün.
Beğenenler:
hb benim tarzım olduğu için hb araç seviyorum zevkine kalmış bagajı 440 lt baya fazla hb olmasına rağmen ve herkes aracı cross sanıyor.
Beğenenler:

Anahtar Kelimeler

Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ?, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? İncelemesi, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Videosu, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Online izle, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Fotoğrafı, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Yorumu, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Hakkında, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Nedir, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Açıklaması, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Oyunu, Egea hatchbacklerin ikinci el piyasası nasıl ? Fiyatı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu araba nasıl sizce? egeacı99 14 4,866 22-01-2020, Saat: 21:04
Son Yorum: egeacı99
  İKİNCİ EL DEĞER KAYBI hakanvs 5 2,911 06-04-2018, Saat: 14:06
Son Yorum: erefrahim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi